Всесвітній день ментального здоров`я: рівнянам розповіли чому не потрібно боятися психологів? (ВІДЕО)

Всесвітній день ментального здоров`я: рівнянам розповіли чому не потрібно боятися психологів? (ВІДЕО) - INFBusiness

До Всесвітнього дня ментального здоров’я у Рівному організували вуличне спілкування містян з психологами. Діяло відразу дві локації. Хто на сьогодні потребує допомоги психологів та чому необхідно до них звертатися на початкових стадіях виникнення проблеми, дивіться далі у сюжеті.

Кожна 7 людина у світі, в тих країнах де проводилось дослідження має або психічні розлади, або поведінкові розлади, або стресові ситуації, а Україна показала, що лише 1 з 50 має ці проблеми. Це говорить про те, що ми не звертаємось, ми не усвідомлюємо, що вони в нас є, – каже координаторка з ментального здоров’я у Рівненській області Олена Гандзюк.

Відтак, щоб показати рівнянам, що звертатися за допомогою до психолога не соромно, у Рівному організували інтерактивний захід "Подорож до ментального здоров’я".

Особливо зараз, в умовах війни психологічну допомогу потребують військові, їх сім`ї, люди похилого віку, діти та підлітки. В центрі психічного здоров`я кажуть, звертатися до фахівців необхідно на початкових етапах виникнення проблеми.

Це необхідно звертатися, щоб можна було на етапах якоїсь тривоги, занепокоєння можна було справитися із самим собою, з певними страхами, тривожністю, щоб можна було надати допомогу самому собі. Відповідно наші фахівці працюють сьогодні в даній локації, щоб вони могли розказати як людині самій впоратися з тривогою, стресом і самому собі надати допомогу, – зазначає генеральна директорка Рівненського обласного центру психічного здоров`я населення Людмила Криїнська.

Поряд із виставкою "Ти як?" освітяни розгорнули і свою "Mental Trek". Вона складається із шести станцій, на яких підлітки можуть оцінити своє психічне здоров`я та найголовніше – розібратися в проблемі, яка їх турбує.

Біля кожного такого стенда відвідувачів вистачало. Усі кому вдалося поспілкуватися з фахівцями розмовою та акцією загалом лишилися задоволені.

Організували таке спілкування з психологами в рамках Всесвітнього дня ментального здоров`я центр психічного здоров`я та освітяни. Аби продемонструвати, що звертатися за допомогою до психологів не соромно та важливо.

Читайте також: Вирішив пожартувати: у центрі Рівного затримали чоловіка, який, ймовірно, стріляв на вулиці Чорновола

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *