Взавтра рівняни схилять голови у пошані до Героя, який загинув за свою країну

Взавтра рівняни схилять голови у пошані до Героя, який загинув за свою країну - INFBusiness

На війні загинув Ігор Гмитро. Прощання із Героєм відбудеться завтра, 30 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на Алеї Героїв кладовища “Тинне”.

Ігор Гмитро народився у Рівному 25 квітня 1970 року. Навчався у 17 школі, а за тим у “школі міліції”. Більшу частину життя працював інкасатором, а останні роки — слюсарем у ТОВ “Рівнетеплоенерго”.

Тато проходив строкову службу в армії у Грузії, саме коли там була війна. Тож мав досвід участі у бойових діях. Коли ж розпочалось повномасштабне вторгнення, очікував призову. Він хотів захистити нас з мамою, йому боліло за нашу країну, тому, як отримав повістку у травні 2023 року, пішов служити. Тато дуже хотів, щоб війна нарешті закінчилася, хотів допомогти встановити мир на своїй землі, але не встиг, — розповідає син Героя Павло.

Про бойові будні Ігор мало розповідав рідним. Більше — про побратимів, які завжди були поруч.

Тато казав, що разом із ним служать хороші хлопці. Розповідав, як разом вони добряче насипали ворогу, не давали можливості рухатись вперед. Загалом сама служба йому подобалось, все було добре, якби не ті смерті, яких йому довелося побачити чимало, — продовжує син.

Надзвичайно спокійний, тихий Ігор мужньо стояв на сторожі спокою найрідніших йому людей. Адже вдома на його повернення чекали єдиний син Павло та дружина Жанна. Але на жаль.

53-річний сержант Ігор Гмитро загинув 25 листопада 2023 року внаслідок підриву під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Читайте також: Андрій Цаплієнко у Рівному: що розповів військовий кореспондент? (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *