У Костопільській громаді 23 жовтня оголошено Днем жалоби

У Костопільській громаді 23 жовтня оголошено Днем жалоби - INFBusiness

Війна забрала життя захисника Дмитрука Олександра Миколайовича.

 Про це повідомляє Костопільська міська рада.

Олександр був сильним та мужнім, до останнього життєвого подиху боровся за свободу, за мир, за вільне майбутнє кожного з нас. Солдат Олександр Дмитрук загинув 14 жовтня цього року поблизу населеного пункту Сергіївка Луганської області. Внаслідок мінно-вибухової травми отримав поранення несумісні з життям.

Олександр Дмитрук народився 24 серпня 1972 року у селі Велика Любаша, тут будував своє життя. Закінчив місцеву школу, а далі проходив строкову службу у Збройних Силах України. Потім працював робітником на різних підприємствах. Останні 20 років працював на КП "Костопільводоканал" електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування.

«Це жорстоко і незбагненно. Колектив КП КМР "Костопільводоканал" глибоко сумує з приводу гіркої втрати. Олександр був патріотом та завжди говорив про те, як важливо плекати нашу мову й культуру. Він не міг лишитися осторонь і в травні 2023 пішов захищати нашу Україну. Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Я схиляю голову у скорботі. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають. Спочивай, Олександре, з миром», – каже інспектор з кадрів Оксана Прибильська.

У травні цього року Олександра Дмитрука мобілізували. Він проходив службу солдатом у військовій частині А4056.

“Олександр був дуже добрим, справедливим. Завжди всім допомагав, був щирим та відвертим “, – розповідає сусідка загиблого Світлана. Односельці знали Олександра як працьовиту, веселу, світлу людину. Чоловік був гарним другом, надійним військовим товаришем та прекрасною людиною. У Героя залишився брат Василь.

23 жовтня, просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

Прощання з Героєм відбудеться 23 жовтня:

23 жовтня 09:20 – в’їзд похоронного кортежу із загиблим Олександром Дмитруком до майдану Шевченка (м.Костопіль). Маршрут кортежу: вул.Рівненська – вул.Руданського

Після прощання на майдані Шевченка похоронний кортеж прямуватиме до домівки Героя (с. Велика Любаша, Набережна 8).

Маршрут кортежу: вул.Грушевського – вул.Степанська – с.Велика Любаша, вул. Набережна

13:00 – заупокійна літія в домівці Олександра (с. Велика Любаша, Набережна 8).
13:30 — чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись у місцевому Свято-Миколаївському храмі. Поховають Олександра Дмитрука на місцевому кладовищі в с.Велика Любаша.
Щирі співчуття рідним та близьким воїна. Вічна пам‘ять та слава Герою!

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *