У Рівному комісія по хаотичній забудові обговорила заїзд до багатоповерхівки поблизу Басового Кута (ВІДЕО)

Владислав Стецюк, Павло Стецюк

У Рівному комісія по хаотичній забудові обговорила заїзд до багатоповерхівки поблизу Басового Кута (ВІДЕО) - INFBusiness

Скандальному проїзду до багатоповерхівки – бути. Мова про виритий котлован поблизу Басового Кута. Там забудовник облаштовує проїзд до своїх будинків. Та минулого тижня з’ясувалось, що це імовірно незаконно. Відтак була створена комісія у міськраді, аби з’ясувати легальність будівництва. Владислав Стецюк продовжить.

У Рівному зібралася комісія по хаотичній забудові. Тиждень тому вони розпочали перевірку законності будівництва заїзду до багатоповерхівки поблизу Басового Кута. Відтак, з’ясували, що забудовник раніше отримав усі дозволи на проєкт, окрім погодження з Тресту зеленого господарства, кому і належить дана ділянка. Сьогодні ж депутати шукали вихід з цієї ситуації. І вирішили, що будівництво проїзду все ж відновлять. Оскільки земля, де будують проїзд належить місту, то замовником робіт має виступити місцева влада.

Та не всім депутатам Рівнеради таке рішення до вподоби. Мовляв, місту це не вигідно.

Попри це, представник забудовника та учасники комісії зійшлися на тому, аби забудовник також здійснив благоустрій прилеглої території за свій кошт.

Відтак, депутати та члени комісії погодили будівництво проїзду. Роботи по облаштуванню відновляться після того, як забудовник звернеться до органу місцевого самоврядування, щоб останній виступив замовником даного будівництва.

Читайте також: На Рівненщині незабаром запрацює центр ментального здоров’я

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *