У Рівному прощатимуться з уродженцем Хмельниччини Юрієм Борисюком

У Рівному прощатимуться з уродженцем Хмельниччини Юрієм Борисюком - INFBusiness

Знову гірка звістка надійшла до Рівненської громади. Сміливий, добрий та щирий Юрій Борисюк повернувся додому На щиті, а вже завтра громада проведе його в останню земну дорогу…

Юрій Борисюк народився 27 грудня 1990 року в селі Серединці Шепетівського району Хмельницької області. Вищу освіту здобув у Національному університеті водного господарства та природокористування. За фахом він був інженером.

Останнє місце роботи нашого захисника — підприємство “Логотранс”, де працював експедитором. 24 червня Юрій отримав повістку, а вже 26 червня розпочав службу. Про перебування у зоні бойових дій Юрій близьким практично нічого не розповідав. Адже йому там було важко, він почував себе втомленим, але найбільше його лякало те, що він може не побачити більше своїх дружину та сина.

– Він знав та розумів, як мені важко одній з дитиною. Але постійно повторював, що тепер, доки його немає поруч, я маю бути сильною, маю боротися за нас двох, – розповідає дружина Юлія.

Юрій пройшов навчання в Англії, був хорошим стрільцем. Після проходження навчання повинен був бути тиждень навчання у Кривому Розі, але там військові пробули чотири дні і відправилися в Донецьку область.

– В одній з розмов Юрій говорив про все пекло, яке він там бачив і його бажанням було — не загинути на 5-річчя сина 2 вересня, – говорить дружина.

Мужній захисник Юрій Борисюк загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області 13 вересня 2023 року. Йому навічно залишиться 32…

Прощання з героєм відбудеться завтра, 20 вересня, о 9 годині на Майдані Незалежності. Поховають Юрія Борисюка на Хмельниччині. 

Вічна пам’ять Герою!

За інформацією Рівненської міської ради.

Читайте також: Костопільська громада у жалобі: відбудеться прощання з молодшим сержантом Андрієм Кошкою

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *