У Рівному стартували фінальні змагання ветеранів «Сильні України»

У Рівному стартували фінальні змагання ветеранів «Сильні України» - INFBusiness

Рівне зібрало рекордну кількість учасників фінальних змагань ветеранів. Загалом 130 чоловіків та жінок із травмами та діючих військовослужбовців.

 Про це розповіли на сторінці Рівненської обласної державної адміністрації.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із головою облради Андрієм Караушем та всеукраїнською федерацією стронгменів відкрили спортивний захід.

«Вітаю учасників фінальних змагань. Своїм прикладом ви надихаєте. Адже здорові та емоційно сильні люди – це те, що зараз потрібно Україні. А велика Перемога складається із маленьких, в тому числі і у спорті», – звернувся до учасників змагань Віталій Коваль.

Учасники демонструють свої досягнення в таких видах, як жим лежачи, веслування на тренажері, швидкість на аеробайку. Крім того, пройдуть показові виступи професійних стронгменів.

Нагадаємо, «Сильні України» – це перші всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів та чинних військовослужбовців, які отримали травми та поранення під час участі в бойових діях на території України.

Захід організує Федерація стронгмену України та її почесний президент, народний депутат Василь Вірастюк за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації та Рівненської обласної ради. Головний суддя змагань – Василь Вірастюк.

У Рівному стартували фінальні змагання ветеранів «Сильні України» - INFBusiness

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *