У Рівному в останню земну дорогу проведуть двох Героїв

У Рівному в останню земну дорогу проведуть двох Героїв - INFBusiness

Завтра, 16 квітня, на майдані Незалежності у Рівному попрощаємося із двома захисниками України — Сергієм Стрільцем та Артемом Грачовим. Про це інформують в Рівненській міській раді.

Сергій Стрілець народився 15 серпня 1977 року у смт Томашгород, на Рівненщині. Закінчив місцеву школу, а за тим, вирішив реалізувати свою мрію — стати військовим. Тож вступив у Одеський інститут сухопутних військ.

У Рівному в останню земну дорогу проведуть двох Героїв - INFBusiness

Тато все життя присвятив Збройним силам України та захисту народу нашої держави. Був гарним керівником, за ним йшли люди. Після закінчення навчання ніс службу у Рівному у військовій службі правопорядку. З часом, займав досить високі посади. А у 2014 році, коли розпочалась антитерористична операція на сході країни, вирушив на службу у гарячі точки. Він був серед тих, хто зумів вивести своїх бійців з Іловайська у 2014 році, – розповідає донька захисника Карина.

У 2022 році, коли розпочалось повномасштабне вторгнення, Сергій Стрілець відразу повернувся до війська. Саме це вважав своїм покликанням, а ще аби захистити дружину і доньку від ворога. Патріот своєї Батьківщини, справжній офіцер не міг вчинити інакше.

Тато був дуже доброю людиною. Він завжди прагнув усім допомогти, не відмовляв нікому. У нього двоє дітей — я та син від першого шлюбу. Він мав багато друзів, побратимів, всі його знають, як щиру людину. У сім’ї завжди був неймовірно чуйним, люблячим. Він дуже оберігав мою маму, вони дуже кохали один одного, завжди підтримували і дбали. Тато постійно вчив мене чомусь новому, радив обходити конфлікти, не сваритися з іншими. Він мотивував мене, щоб я в жодному разі не опускала руки. Адже у нас в сім’ї всі військові — і він, і мама, і я, тож повинні бути стійкими, – продовжує донька.

На жаль, 13 квітня 2024 року 46-річний підполковник Сергій Стрілець раптово помер…

Артем Грачов народився 13 червня 1989 року у селищі Курдюмівка, Торецького району Донеччини. Закінчив місцеву школу №12, а за тим, професійно-технічне училище у Соледарі Бахмутського району, де здобув фах газозварювальника.

У Рівному в останню земну дорогу проведуть двох Героїв - INFBusiness

Він відслужив в армії на Київщині, а потім повернувся у рідне селище. Працював на заводі, а коли все почало закриватися, на інших роботах, зокрема на сезонних польових роботах. У 2014 році, коли розпочалась антитерористична операція, ми залишалися у рідному селищі. Жили під обстрілами, але все ж вдома. Кардинально все змінилося у 2022. Тоді я виїхала у Рівне, а Артем залишився вдома. Проте, коли почалась масова евакуація населення, він також приїхав до мене у Рівне, – розповідає мама захисника Тетяна.

Артем мав проблеми зі здоров’ям, але коли у квітні 2023 року отримав повістку, вирішив, що піде служити.

Він мене заспокоїв, що все буде добре. Сказав, що нічого нікому доводити не буде, якщо треба йти служити — він піде. Про службу нічого не розповідав. Я, навіть не знала номер його частини. Говорив завжди, що все добре, що більше знати мені не треба, – продовжує мама.

Проблеми зі здоров’ям дали про себе знати під час служби Артема на Харківському напрямку. На жаль, 14 квітня 2024 року солдат Державної прикордонної служби 34-річний Артем Грачов помер у лікарні…

Прощання із Героями відбудеться завтра, 16 квітня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають Сергія Стрільця у його рідному Томашгороді, а Артема Грачова — на кладовищі “Нове” у Рівному…

 

Читайте також: Виплати, соціальні гарантії та черги на житло: на Рівненщині розповіли про зміни у законодавстві

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *