У Рівному вшанують загиблого Героя Ервіна Засанського

У Рівному вшанують загиблого Героя Ервіна Засанського - INFBusiness

Завтра, 29 вересня, громада Рівного проведе Ервіна Засанського в останню земну дорогу. Прощання відбудеться о 10 годині на майдані Незалежності. Поховають захисника на кладовищі Нове. Про це повідомляють в Рівненській міській раді.

Справжній патріот своєї країни, який став на захист рідної землі за покликом власного серця, саме таким є наш Герой Ервін Засанський….

Народився наш Герой 17 листопада 1995 року у Рівному. Саме тут навчався спочатку у 12, а потім у 11 школі. З дитинства він ріс патріотом своєї держави та завжди говорив про те, як нам важливо плекати нашу мову, культуру та пишатися цим.

Вищу освіту не здобув, а відразу після школи почав працювати. Мав золоті руки, тому вдало міг виконувати різні роботи: від сантехніка до столяра, шліфувальника.

З початку повномасштабного вторгнення він не міг лишатися осторонь подій, які відбуваються в країні. Кілька разів ходив до військкомату, щоб його взяли до війська. Але його відправляли додому зі словами про те, що зараз ще не час…

Ервін бачив ціль і йшов до неї. Тому впевнено підписав контракт на проходження служби у ЗСУ, – розповідає мама Героя Тетяна. – Він повторював, що навіть ті його друзі, які були за кордоном повернулися додому, щоб боронити країну. Тому і я не можу лишатися осторонь.

Так, 4 січня 2023 року Ервін почав здобуття військових навичок у навчальному центрі. Про перебування у зоні бойових дій говорив мало. Адже казав, що це таємниці. Але загалом був дуже задоволений тим, що може вчитися військовій справі, планував опанувати управління дорогами, щоб бути ще більш корисним на фронті, але не судилося…

Чуйний, справедливий, добрий та щирий – саме таким у серцях рідних та близьких навічно залишиться Ервін Засанський, який загинув 26 вересня 2023 року в селі Олександрівка Донецької області.

Читайте також: На Дубенщині під час планового розмінування території лісового масиву сапери виявили 28 боєприпасів часів Другої світової війни

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *