У Рівному вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС (ВІДЕО)

Людмила Жук, Володимир Захаров, Валентин Злиденний

У Рівному вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС (ВІДЕО) - INFBusiness

Сьогодні, 14 грудня, у Рівному вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської АЕС. Саме в цей день 1986 року, повідомили про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. У ліквідації наслідків катастрофи брали участь 8,5 тисяч жителів Рівненщини. Цьогоріч шану ліквідаторам віддавали поблизу оновленого пам’ятника. Детальніше про це у сюжеті.

Радіаційний викид який дорівнює п’ятистам атомним бомбам, більш як три мільйони постраждалих, сотні тисяч біженців. Катастрофа, яка сталася у Чорнобилі сколихнула не тільки Україну, а й увесь світ. 14-го грудня вшановують людей, які зупиняли наслідки трагедії, – ліквідаторів.

У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи брали участь 8,5 тисяч жителів Рівненщини. Сергій Якович один з них, пригадує як дізнався про страшну трагедію, та як відреагував на неї.

Сергій пробув у зоні відчуження 77 днів, каже що досі не забув про це горе, та страшні миті, які довелося пережити. Тож ділиться спогадами своєї роботи.

Пані Ольга проживала у Прип’яті до 1986 року. Після трагедії переїхала у Рівне, де пов’язала своє життя з Чорнобилем та допомагає тим, хто постраждав внаслідок аварії. Рада, що 37-річниця пам’яті ліквідації наслідків техногенної катастрофи відбулася біля оновленого пам’ятника.

Закінчився захід традиційним покладанням квітів до пам’ятника "Жертвам Чорнобильської катастрофи"

 

 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *