У Рівному знову почали відкриття пунктів незламності (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Володимир Захаров

У Рівному знову почали відкриття пунктів незламності (ВІДЕО) - INFBusiness

У Рівному через похолодання почали відкривати пункти незламності. Відомо про декілька, які уже функціонують на Майдані Просвіти та Незалежності, біля поліклініки на Ювілейному та на вулиці Відінська. Павло Невесенко вирішив перевірити чи багато охочих їх відвідувати та як рівняни ставляться до їх знаходження у місті.

Наметовий пункт незламності на Майдані Незалежності розгорнули два дні тому. Сюди потрохи починають сходитись люди. Олег та Ольга прийшли погрітися та попити чаю.

Відтепер цей пункт незламності працюватиме не цілодобово, а з 8 ранку до 18.00. Тут завжди буде гарячий чай, аптечка, необхідні ліки для першої допомоги. Завжди буде електрика та інтернет. Загалом у місті є 16 пунктів незламності та 5 містечок. Поки що їх відкрили декілька. У міській раді розповідають, до настання холодів всі пункти незламності в місті будуть готові приймати відвідувачів.

А це пункт незламності, який відкрили рятувальники 9 жовтня на Майдані Просвіти. У ньому є інтернет, аптечка, можливість зігрітися та підзарядити телефон. За потреби можуть надати ліжко місця. Втім, як зізнаються працівники, поки відвідувачів не було. Ми вирішили поцікавитись у рівнян чи заходять вони у пункти незламності й чи потрібні вони у місті.

Втім, не у всіх рівнян така думка. Дехто вважає пункти незламності недоцільними.

Як альтернативу рівнянка Софія Василівна пропонує владі зробити наступне.

Поки у Рівному відкрили чотири пункти незламності. За даними Рівненської ОВА, на Рівненщині буде 296 таких пунктів, 191 знаходяться на територіях громад області.

Читайте також: На Рівненщині розпочався опалювальний сезон: у трьох громадах вже теплі батареї

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *