У школах Рівненщини з’являться навчальні тири та дрони

У школах Рівненщини з’являться навчальні тири та дрони - INFBusiness

Дрони, навчальні тири й макети, тренажери для серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі незабаром з’являться в закладах освіти Рівненщини. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

«Таке обладнання Міністерство освіти і науки планує закупити в межах оновлення предмету «Захист України». Очікується, що кошти будуть доступними для використання впродовж цього року. На ці потреби з державного бюджету для всіх областей вже виділено 1,74 мільярда гривень», – розповів Сергій Подолін.

Також він додав, що у планах оновлення будуть закуплені аптечки, навчальні дрони й оснащення до них та навчальні набори для роботи з електронікою, зв’язком і 3D-друком, а також – навчання вчителів. До того ж, модернізація кабінетів та навчання вчителів охопить, крім шкіл, заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

«На Рівненщині такий пріоритет – не новий, до повномасштабного вторгнення учні старшої школи щороку проходили навчання на військовому полігоні. Нині відновлюємо ці процеси, але вже в закладах. Нагадаю, що в області функціонує більше 10 тирів. Там є макети зброї з лазерним випромінювачем, нерухомі та рухомі мішені», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА.

Нагадаємо, що паралельно до оновлення програми триває розроблення навчальних програм, які будуть подібні як для дівчат, так і для хлопців й охоплюватимуть багато однакових тем.

Читайте також: Оприлюднено демонстраційні варіанти НМТ–2024

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *