За пошкоджений війною будинок родина із Сарн отримала 200 тисяч грн компенсації

За пошкоджений війною будинок родина із Сарн отримала 200 тисяч грн компенсації - INFBusiness

У Рівненській області внаслідок збройної агресії рф пошкоджено або зруйновано 222 об’єкти, з них більшість – це житлові. Близько двохсот будівель оперативно відновили за місцеві кошти, а також завдяки благодійникам. Про це повідомляють в Рівненській обласній державній адміністрації.

Про ситуацію щодо компенсації людям коштів за зруйноване війною житло йшлося під час онлайн-наради з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.
На цей час до Реєстру пошкодженого та знищеного майна (через портал «Дія») внесено інформацію про всі поруйновані об’єкти Рівненщини. Також громадянами з області подано 94 інформаційні повідомлення про пошкоджене майно та 7 заяв щодо отримання компенсації.

Одна родина з міста Сарни вже отримала 200 тисяч гривень компенсації у межах урядової програми «єВідновлення». Ще три родини – одна із Сарненської тергромади та дві із Зорянської – чекають на компенсацію. Двом заявникам відмовили через недостовірну інформацію, ще одна заява – на розгляді, – повідомляє заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Вона також додала, що жителі Рівненщини отримували компенсації від місцевих бюджетів навіть без реєстрації заяв. Спеціальна комісія оцінювала завдану шкоду та ухвалювала рішення щодо виплат.

Читайте також: Тваринницькі підприємства Рівненщини нарощують темпи розвитку

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *