Занедбане укриття у Рівному: чи розпочнуть ремонтні роботи? (ВІДЕО)

Людмила Жук, Павло Стецюк.

Занедбане укриття у Рівному: чи розпочнуть ремонтні роботи? (ВІДЕО) - INFBusiness

Сміття, протікання води, ржавчина та проблеми з вентиляцією. Такий стан одного з укриттів Рівного, що біля Радіозаводу. До міської ради почали надходити скаргу про жахливі умови у ньому. Там зазначили ремонтні роботи не проводилися, не мали змоги, адже укриття не перебувало на баласі міста.

Працівники поліції, служби надзвичайних ситуацій, створили спеціальну комісію та підтвердили, що воно дійсно перебуває у занедбаному, незадовільному стані. Перебувати у ньому не можна.

В Рівненському ліцеї №11, укриття перебуває на балансі міста. Його обладнали інтернетом, забезпечили місцями для сидіння, поставили парти для можливості проводити заняття. Укриття розраховане на 960 осіб. Варто зазначити під час повітряної тривоги можуть потрапити до нього не тільки учні.

Представники комунального підприємства "Рівнекомсервіс"зазначили як тільки затвердять всю необхідну документацію одразу розпочнуть ремонт приміщення. Яку суму витратять та скільки часу знадобиться на всі необхідні роботи поки що невідомо.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *