Зірки теж мріють про дітей (фото)

Зірки теж мріють про дітей (фото) - INFBusiness

1 червня у всьому світі відзначали світле свято – День захисту дітей.

У рамках свята українські артисти розповіли Lady.tochka.net про своє ставлення до дітей, свої сім’ї, дитинстві й проблемах, з якими доводиться стикатися щодня, і щасті, яке відчуваєш, коли лунає дитячий сміх… вдома.

Ассія Ахат, співачка і скрипачка

– Народження дитини – це найщасливіша подія, що може статися з людиною в житті! Немає більшого щастя для жінки, ніж радість материнства. І я не виняток. Для мене, звичайно, сім’я – найголовніше у житті. Коли здорові близькі люди і коли у будинку звучить дитячий сміх – це напевно і є щастя.

Дуже шкода, що багато діток позбавлені батьківської любові з тих чи інших причин, але, добре, що є люди, які намагаються допомагати, підтримувати їх, як морально, так і матеріально.

– Упевнена, будь-яка нормальна людина не може бути байдужою до проблем дітей-сиріт, і я щиро хочу, щоб, не зважаючи ні на що, всі маленькі громадяни нашої країни дізналися зі свого власного досвіду, що дитинство буває лише щасливим, а не інакше.

 

Жаклін, співачка

– Я обожнюю дітей! І завжди знаходжу з ними спільну мову. Я хочу багато дітей – мінімум трьох, а краще чотирьох малюків! Але поки що головна дитина в моєму житті – молодша сестричка. Вона у мене вже не така й маленька, їй 21 рік, але ж для мене моя Джусі завжди залишиться манюнею. На ній я «відточую» материнські інстинкти, намагаюся піклуватися про неї. Я беру Джусі майже на всі заходи – так би мовити виводжу в світ. Я завжди обговорюю з нею дівочі секрети і, звичайно, намагаюся вберегти від можливих помилок.

 

Наталя Дзеньків, фронт-вумен групи Lama

– Іноді сама відчуваю себе дитиною, особливо в моменти, коли займаюся творчістю, коли дивлюся на світ по-новому, намагаюся пізнати все і одразу, з різних боків. Я за те, щоб приділяти особливу увагу розвитку творчого боку дитячої натури. І, звичайно ж, я завжди готова підтримати соціальні проекти, спрямовані на підтримку дітей, позбавлених піклування батьків, або хворих діток.

 

Андрій Молочний, генеральний продюсер проектів Real Comedy та «Файна Юкрайна»

– Не існує єдиної формули того, як бути правильним, добрим батьком, батьком для своїх дітей. Я думаю, що головне, потрібно відчувати і розуміти дитину, ставитися до неї по-дорослому, поважати її думку і бажання. У мене троє синів і, звичайно, кожен з них – особистість, не зважаючи на юний вік, у кожного з них свої інтереси та улюблені заняття. Ми, як батьки, розуміємо це і намагаємося розвивати і підтримувати саме ці боки натури. Можу сказати одне – заняття з дітьми не повинні бути частиною якогось особливого плану дорослих. Наприклад, після обіду граємо в бадмінтон, після полудня читаємо книжки – крок вправо крок вліво – втеча. Ні! Діти – це невід’ємна частина всього, що відбувається з батьками. Якщо ми раптом спонтанно вирішуємо їхати у гості – просто беремо синів із собою, якщо я раптом вирішую, приміром, будувати собаці будку – то ми просто будуємо її всі разом тощо. Я не поділяю час на дітей і час на себе.

 

Тамерлан і Олена Омаргалієва, r `n` b проект

– Ми любимо дітей, спілкування з ними заряджає позитивом. Днями ми приєдналися до проекту «Зірки проти дитячої жорстокості» і провели Урок добра для учнів однієї з київських школ. На цій неформальній зустрічі зібралися школярі з другого по восьмий класи і всі активно обговорювали важливість добрих справ.

– Виявляється, у нас зростають толерантні, відкриті й добрі громадяни! Юне покоління дуже чекає від старших такого чесного, правдивого спілкування. І ми сподіваємося – у нас вийшов цінний відвертий діалог.
 
Як вважаєш, діти домопагають чи заважають кар’єрі?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *