Івано-франківська дизайнерка презентувала колекцію одягу з мотивами Бойківщини

Івано-франківська дизайнерка презентувала колекцію одягу з мотивами Бойківщини - INFBusiness

Івано-франківська дизайнерка презентувала колекцію одягу з мотивами Бойківщини Фото 09.01.2024 12:30 Укрінформ Івано-франківська дизайнерка Любов Чернікова презентувала нову серію одягу з орнаментами вишивки, яку створила, досліджуючи давні орнаменти вишивки Бойківщини.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОВА, передає Укрінформ.

«Днями Любов Чернікова презентувала нову серію одягу з орнаментами зі старовинних вишивок, узорів з одягу та предметів побуту в авторській інтерпретації, створену за результатами чотирьох подорожей Східною Бойківщиною», – повідомляє Івано-Франківська ОВА.

За їхньою інформацією, нова колекція Чернікової складається з двох жакетів, куртки, однієї спідниці, та п’яти суконь.

«Матеріали: вовна, бавовна, оксамитові стрічки, пір’я, ткана тканина ручної роботи. Вишивка: машинна, візерунки з бойківських горсиків та мотиви з декору скринь», – додали в ОВА.

Зазначається, що етноекспедиції з метою дослідження спадщини Бойківщини організував департамент Івано-Франківської ОВА в рамках проєкту «Бойківські Карпати». До проєкту були залучені дві етнодизайнерки – Оксана Сокол зі Львова і Любов Чернікова з Івано-Франківська.

«Ці поїздки принесли безліч натхнення в нашу творчість. Опрацьовані візерунки були відтворені у цій серії, але найбільше – попереду, бо основна робота тільки починається» – запевняє Чернікова.

Відомо, що Любов Чернікова працює під власним брендом Chernikova, де вже представлена нова колекція, натхненна експедиціями Бойківщиною.

Вперше "бойківська" серія була представлена на виставці в Торонто 5 листопада 2023 року.

Бойківщина — етнокультурний регіон на північних і південних схилах Карпат, охоплює гірські райони Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, близько 8 тисяч км².

Раніше в Україні випустили благодійну колекцію одягу та аксесуарів із кіберзахистом.

Фото: Івано-Франківська ОВА

Івано-Франківськ Одяг Прикарпаття Дизайнер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *