Комедія «Велика прогулянка» зібрала в прокаті вже понад ₴13,7 мільйона

Комедія «Велика прогулянка» зібрала в прокаті вже понад ₴13,7 мільйона - INFBusiness

Комедія «Велика прогулянка» зібрала в прокаті вже понад ₴13,7 мільйона 24.10.2023 17:04 Укрінформ Касові збори сімейної комедії «Велика прогулянка» за три прокатні вікенди сягнули понад 13,7 млн гривень.

Про це Державне агентство України з питань кіно повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Фінішував третій вікенд прокату «Великої прогулянки» касові збори фільму склали 13 786 534 грн за 96 983 квитків», – ідеться у повідомленні.

Як зауважили в Держкіно, ця стрічка крізь гумор проносить головну ідею – вміння українців єднатися перед обличчям спільної загрози.

Комедія «Велика прогулянка» зібрала в прокаті вже понад ₴13,7 мільйона - INFBusiness

Прокат фільму триває.

Як повідомлялося, сімейна комедія «Велика прогулянка» режисера Олега Зборовського створена за підтримки Держкіно. Головні ролі у фільмі зіграли Олена Кравець, Юрій Ткач, Ірина Гатун та Андрій Ісаєнко. Також на екрані з’являються Verka Serduchka з мамою.

У січні 2022 року Держкіно презентувало офіційний трейлер комедії. Вихід стрічки в прокат був запланований на 24 лютого того ж року.

Натомість на екрани українських кінотеатрів «Велика прогулянка» вийшла 5 жовтня 2023 року. Після першого прокатного вікенду касові збори фільму сягнули понад 6 млн гривень.

Держкіно фільм Комедія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *