Музей Ханенків започатковує креативні майстерні для підлітків

Музей Ханенків започатковує креативні майстерні для підлітків - INFBusiness

Музей Ханенків започатковує креативні майстерні для підлітків 01.04.2024 14:56 Укрінформ Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків спільно з культурно-освітньою ініціативою «‎Без пробілів» започатковує для підлітків віком 14-18 років креативні майстерні, які діятимуть у Києві.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

У КМДА зауважили, що проєкт триватиме із 13 квітня до 15 червня і включатиме чотири майстерні: креативного письма, плаката, перформансу й аудіоперформансу.

Зокрема, учасники досліджуватимуть власну ідентичність і культурну спадщину, вчитимуться створювати креативні проєкти, працювати в сучасних мистецьких напрямах і в музейному просторі.

«Ми шукаємо підлітків, готових створити власні мистецькі проєкти в музейному просторі. Тих, хто прагне досліджувати себе і світ через творчість та шукає способи говорити про найважливіше. Тих, кому потрібна спільнота, а також простір для розвитку і набуття нових мистецьких досвідів», – прокоментувала кураторка Майстерні креативного письма і створення зіну Юлія Конопляна.

Результати роботи підлітків у майстернях – зіни, плакати, серію перформансів і аудіоперформансів – презентують на виставці в музеї Ханенків у червні.

«Підлітки потребують підтримки в пошуку свого місця в ці буремні часи у власній країні, навичок здорового проживання складних історичних моментів і спільноти, яка може їх у цьому підтримати. Мистецтво є дієвим засобом осмислення як власних почуттів, так і подій довкола, і часто – єдиним доступним для підлітків, які мають фінансові обмеження», – зазначила старша наукова співробітниця музею Ханенків Анфіса Дорошенко.

«Креативні майстерні» мають на меті дати українській молоді доступ до мистецької освіти й сцени, можливість пропрацювати власний травматичний досвід війни і спробувати сили в реалізації культурного проєкту.

Як повідомляв Укрінформ, у Національному центрі «Український дім» у Києві відбулась виставка «Ательє Мрій» – про мрії та креативність українських дітей під час війни, організована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Фото: www.wikiwand.com

Діти КМДА Музей Креатив

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *