На Миколаївщині пошкоджені 211 закладів та пам’яток культури – Карандєєв

На Миколаївщині пошкоджені 211 закладів та пам'яток культури - Карандєєв - INFBusiness

На Миколаївщині пошкоджені 211 закладів та пам'яток культури – Карандєєв Фото 11.04.2024 11:28 Укрінформ У Миколаївській області пошкоджено 211 закладів культури, пам’яток архітектури та культових споруд.

Як передає Укрінформ, Про це поінформував т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв в рамках свого візиту на Миколаївщину, повідомляє Укрінформ з посилання на МКІП.

Зазначається, що з 2022 року в Миколаївській області пошкоджено 211 закладів культури, пам’яток архітектури та культових споруд. 23 обʼєкти знищено повністю, 40% з них відновлено. Різного ступеня пошкоджень зазнали 9 закладів культури та освіти у сфері культури обласного підпорядкування.

На Миколаївщині пошкоджені 211 закладів та пам'яток культури - Карандєєв - INFBusiness

«Культура важлива вже сьогодні. Ми часто чуємо, що якісь ініціативи не на часі. Але культура й духовність важливі для нашої стійкості вже зараз. Тому вкрай необхідно наполегливо нести свою місію працівникам сфери культури, які є зберігачами українських цінностей», – сказав Карандєєв.

На Миколаївщині пошкоджені 211 закладів та пам'яток культури - Карандєєв - INFBusiness

Він також відвідав Миколаївський академічний художній драматичний театр, що з початком повномасштабного вторгнення змінив формат та організував сцену в укритті та Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії, який працює на 100% з аншлагами.

Після пошкоджень унаслідок обстрілів у Миколаєві відновлюють фаховий коледж музичного мистецтва, а також архітектурні пам’ятки, розташовані на вулиці Адміральській, пам’ятку національного значення «Старофлотські казарми» КЗК «Миколаївський обласний краєзнавчий музей».

Як повідомлялося, понад 20 тисяч пам'яток культури національного та місцевого значення наразі перебувають в російській окупації.

Фото: МКІП

Культура Миколаївщина Пам'ятка МКІП Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *