Нова наглядова рада обрала кандидатури на посаду голови Українського культурного фонду

Нова наглядова рада обрала кандидатури на посаду голови Українського культурного фонду - INFBusiness

Нова наглядова рада обрала кандидатури на посаду голови Українського культурного фонду 04.03.2024 17:41 Укрінформ Новий склад наглядової ради Українського культурного фонду (УКФ) обрав три кандидатури на посаду голови фонду.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.

«Сьогодні, 4 березня, новообрана наглядова рада Українського культурного фонду обрала 3 кандидатури на посаду голови УКФ. Це Галина Григоренко, Наталія Кривда, Ірина Подоляк», – йдеться у повідомленні.

У МКІП наголосили, що висунення кандидатур і їх обговорення відбулось «максимально прозоро».

За процедурою три кандидатури на посаду голови УКФ будуть подані на розгляд МКІП. Остаточно голову УКФ затвердить т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Голова УКФ працює на громадських засадах і має бути фахівцем у сфері культури, мати бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, вільно володіти державною мовою, володіти іноземною – однією з офіційних мов Ради Європи.

Безпосереднє організаційно-фінансове керівництво фондом здійснює виконавчий директор, якого обирає наглядова рада на відкритих конкурсних засадах, після чого він підписує трудовий контракт з МКІП.

Як повідомляв Укрінформ, 8 лютого МКІП затвердив новий склад наглядової ради Українського культурного фонду.

Український культурний фонд МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *