У хорватському музеї запрацював україномовний аудіогід

У хорватському музеї запрацював україномовний аудіогід - INFBusiness

У хорватському музеї запрацював україномовний аудіогід 27.12.2024 17:10 Укрінформ У Музеї крапинських неандертальців, що у хорватському місті Крапина, запрацював україномовний аудіогід.

Про це повідомила дружина Президента Олена Зеленська у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Нині в Музеї крапинських неандертальців(Muzej krapinskih neandertalaca) запрацював україномовний аудіогід – українським відвідувачам експозиція, над якою, до речі, працювали художники з фільму «Володар перснів», буде доступнішою. Наша мова зазвучала в одній зі світових колисок людства», – зазначила перша леді.

Вона зауважила, що це найсучасніший у Європі та світі музей неандертальців.

Зеленська додала, що аудіогідів українською мовою наступного року побільшає. Зараз їх 95 у 51 країні. Перша леді подякувала «всім посольствам, консульствам, нашим дипломатам та активістам, які це втілюють».

Крім того, за її словами, українське слово продовжує ширитися і через книжкові полички.

«Загалом сотні українських книг передано до Публічної бібліотеки Вінніпега та Центральної бібліотеки Міссіссоги(Канада), бібліотеки Американського університету (Кіпр), бібліотеки Астана IT University (Казахстан), Бюро мови та літератури міста Муари (Бруней), бібліотеки університету Ла Сабана (Перу), бібліотеки Реформатської загальноосвітньої школи Juliana (Угорщина), Національної бібліотеки Азербайджану», – зауважила дружина Президента.

Українських книжкових поличок, які несуть знання про Україну з першоджерел, уже 220 – це понад 55 тисяч книжок у 54 країнах і штаб-квартирі ЮНЕСКО, зауважила Зеленська.

Як повідомляв Укрінформ, у Музеї церковної спадщини (Bažnytinio paveldo muziejus) у Вільнюсі 12 листопада відбулася презентація україномовного аудіогіда, який став четвертим у Литві, а також інформаційного видання музею українською мовою.

Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Хорватія Музей Олена Зеленська Аудіогід

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *