У Польщі зняли кліп на на пісню «Вибач, Україно»

У Польщі зняли кліп на на пісню «Вибач, Україно» - INFBusiness

У Польщі зняли кліп на на пісню «Вибач, Україно» 05.12.2023 14:10 Укрінформ У Польщі за підтримки Польського інституту у Києві зняли відеокліп на пісню “Вибач, Україно” Пшемислава Богуша.

Про це повідомила у Фейсбуці журналістка і волонтерка Моніка Андрушевська, передає Укрінформ.

“…Пісня “Вибач, Україно” створена як голос вдячності та солідарності поляків, які пам’ятають, що за східними кордонами Польщі триває жорстока війна між Росією та Україною”,- написала Андрушевська.

Журналістка зазначає, що у січні розпочнеться десятий рік кривавої війни, яка лише 24 лютого 2022 року привернула увагу світу.

“Всі ці роки Збройні сили України ведуть самотню героїчну боротьбу, будучи останнім бастіоном оборони Європи проти Росії”,- наголосила вона.

Пісня “Вибач, Україно” Пшемислав Богуш написав ще у 2015 році, вражений становищем українських воїнів, які борються із сильнішим противником.

“Водночас, зважаючи на подальший повномасштабний напад Росії на Україну, можна сказати, що її текст є відверто пророчим”, – констатувала Андрушевська.

Відео створено за підтримки Польського інституту в Києві на основі матеріалів, наданих підрозділами ЗСУ та українських журналістів, які висвітлюють події на передовій. У ролику, змонтованому Кшиштофом Студзінським, використано матеріали пресслужб підрозділів 72-ї механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, 59-тої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка, 47-мої механізованої бригади «Магура», батальйону «Карпатська Січ» ім. Олега Куцина, Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України та журналістів Сергія Горбатенка, Євгенії Мазур й аерофотознімки Павла Судола.

Як повідомлялося, учасник «Культурного десанту», воїн 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Я. Гандзюка Михайло Олійник (позивний «Піаніст») випустив альбом фортепіанних мініатюр «Мить».

Польща Пісня Кліп

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *