Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo - INFBusiness

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo 18.04.2024 14:09 Укрінформ Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo - INFBusiness

Проєкт української фотокореспондентки Юлії Кочетової має назву War Is Personal («Війна – це особисте»).

«Журі визнало цей проєкт найкреативнішим у категорії "Відкритий формат". Емоційні світлини створюють видатну презентацію серед багатьох сюжетів про російське вторгнення в Україну. Журі визнає власну перспективу цієї історії, яка особливо помітна в нитці візуального символізму, потужному використанні кольорових послідовностей і співпраці з українським ілюстратором і діджеєм. Захоплююче використання аудіо та ілюстрацій, особливо в поетичному щоденнику та аудіозаписах, виділяються і надають цій роботі якості як у фільму», – заявили у журі.

Зазначається також, що фотограф Reuters Мохаммед Салем отримав престижну нагороду World Press Photo of the Year 2024 за фотографію палестинської жінки, яка притискає тіло своєї п’ятирічної племінниці в секторі Газа.

Усього незалежним журі було обрано 24 переможців з 61 062 робіт від 3 851 фотографа зі 130 країн світу.

World Press Photo — незалежна, некомерційна організація, штаб-квартира якої розташована в Амстердамі (Нідерланди). Заснована в 1955 році. Організація займається проведенням найбільшого і найпрестижнішого щорічного конкурсу в галузі фотожурналістики.

Як повідомляв Укрінформ, торік український фотожурналіст Євген Малолєтка став переможцем World Press Photo у категорії «Європа».

Фото Конкурс Медіа

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *