В інтерв’ю Наталії Мосейчук, колишній командувач військами США у Європі зауважив, що жодне із цих порівнянь йому не подобається. Він вважає їх недоречними.
Дивіться також Альянс повертається до первинного завдання: президент Фінляндії заявив про формування НАТО 30
“Якби ми справді хотіли перемогти, то застосували б увесь інструментарій”
Бен Годжес нагадав, що у випадку із поділом Німеччини та Кореї були десятки тисяч американських вояків та інших союзників, що мали залишатися та утримувати позиції між частинами розділених країн.
Я дуже сумніваюся, що американська адміністрація піде на таке розгортання сил. Я не думаю, що це корисні з цього погляду моделі, якщо ви не збираєтеся туди заводити такі великі війська,
– зауважив генерал.
Годжес висловив упевненість: якщо Україну змусять віддати бодай щось, для Європи буде тільки зле.
На думку військового, китайці від цього навчаться. Вони побачать, що Захід не має волі триматися і витримувати агресію проти суверенітету, людських прав, міжнародного права, свободи навігації.
Годжес звинуватив союзників у тому, що вони не роблять достатньо, аби перемогти.
Ми навіть не намагаємося зупинити експорт російських природного газу та нафти до Індії та Китаю. Якби ми справді поважно хотіли перемогти, ми б застосували весь економічний інструментарій,
– наголосив генерал.
До слова, у Зеленського прокоментували статтю в The Financial Times, де йшлося, що Україні нібито пропонують сильні гарантії безпеки в обмін на мовчазну згоду, що частина її територій залишатиметься окупованою.
Источник: www.24tv.ua