Конкурси на посаду директора школи треба відновити, – омбудсмен

Конкурси на посаду директора школи треба відновити, – омбудсмен - INFBusiness

Відсутність конкурсів на посаду директорів шкіл, що наразі практикується у багатьох регіонах України, призводить до призначення на посади осіб, які не здатні якісно та професійно виконувати свої посадові обов’язки.

Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, коментуючи надане громадам право під час дії воєнного стану призначати директорів шкіл без проведення конкурсу.

На думку омбудсмена, проведення таких конкурсів є проявом демократії, прозорості та справедливості, а також можливість оновити управлінський менеджмент та знайти гідних кандидатів, які готові змінювати заклади освіти, здійснювати реформу НУШ, змінювати освіту в цілому. 

«Зрозуміло, що такі конкурси не варто проводити на тимчасово окупованих територіях та у прифронтових областях, де ведуться активні бойові дії», – наголосив Горбачов.

Також освітній омбудсмен підкреслив, що для того щоб запровадити НУШ та здійснити реформу профільної школи, керівники шкіл мають оновлюватись прозоро, з використанням демократичних і антикорупційних інструментів.

З метою відновлення конкурсного механізму Служба освітнього омбудсмена направила лист до Верховної Ради з пропозицією відновити обов'язкове проведення конкурсів на посади директорів шкіл там, де це дозволяє безпекова ситуація.

директори шкіл

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *