Фільми та мультики про Різдво: для всієї родини

Фільми та мультики про Різдво: для всієї родини - INFBusiness

Новорічні канікули завжди асоціюються з мультиками та кіно. Надворі хуртовина, а малеча — коло ялинки за переглядом добрих стрічок про різдвяні дива. Зібрали для вас святкові фільми й мультики, які можна подивитися з дітьми чи наодинці.

Різдвяні мультики для дітлахів

«Клаус», 2019

Хоч мультик і про Санту Клауса, але головний герой — це молодий нероба Джаспер. Він не бажає працювати чи вчитися, а лише лежати та розважатися. Тож для перевиховання сина, батько відсилає його у маленьке містечко на краю світу, щоб там хлопець працював листоношею. Жителі того міста ворогують між собою, тому пошти там жодної не буває. А Джасперу потрібно обробити 6 тисяч листів, щоб повернутись додому.

Оскільки мультик різдвяний, без Санти Клауса не обійшлося. У стрічці можна побачити історію в історії: звідки взявся Санта та як зародились різдвяні традиції. І, звісно, Джаспер і Санта допомагають один одному. Мультик розкриває чудову історію та містить повчання, тож подарує гарний настрій малюкам.

«Місія різдвяний порятунок», 2011

Добрий мультик, що навіть дорослих змусить засумніватися у своєму раціоналізмі та повірити в існування Санти і різдвяних див. Тому його можна як увімкнути дітворі, так і переглянути всією родиною.

У мультику в Санти є велика команда, що визначає, хто з дітей був слухняним та заслуговує на подарунки. А також допомагає йому доставити подарунки кожній дитині до Різдва. Історія розкриває родину Клаусів та їхні сімейні суперечки. Через проблеми Клаусів діти можуть не отримати подарунки під ялинку. Тому молодший син Санти Артур бере все до своїх рук, щоб довести, що він різдвяний герой та принести у дитячі домівки свято.

«Ґрінч», 2018

Звісно, можна подивитися і старішу екранізацію. Проте малечі більше сподобається сучасний пухнастий Ґрінч та класні пісні.

Мультик розповідає про головного героя Ґрінча та його улюбленця і єдиного друга пса Макса. Як і в оригінальній історії, герой хоче викрасти Різдво, адже ненавидить це свято та скаженіє від людей, які прикрашають місто. Але вже від початку мультика помітно, що Ґрінч — не такий вже і поганий. А в кінці йому вдається подружитися з усіма мешканцями міста, попри його вчинки.

Стрічка навчає нас, що важливо визнавати свої помилки та підтримувати одне одного. Адже всім буває самотньо, навіть на свята.

Фільми для всієї родини

«Різдвяні канікули», 1989

Ця комедія — третя історія про канікули сім’ї Грізволдів, цього разу вони спільно святкують Різдво. Батько сімейства хоче провести його у старомодному стилі. Але все йде не за планом: запрошені родичі створюють незручності, гірлянда не працює, ялинка палає, кузен із сім’єю приїздить без запрошення. Проте Батько Кларк не здається, він хоче зробити свій будинок найкрасивішим у це свято та прикрашає його величезною кількістю ліхтариків.

Фільм трохи безглуздий та наївний. Але він показує, що життя не таке вже і складне та є щасливі моменти у колі сім’ї. Комедія з ноткою сентиментальності та різдвяним настроєм може сподобатися і дорослим, і юним глядачам.

«Людина, яка винайшла Різдво», 2017

Існує багато екранізацій «Різдвяної пісні у прозі», проте цей фільм — історія написання самої повісті. Після кількох невдач з книгами та відмов від видавців Чарльз Дікенс вирішує видати нову книгу самостійно. Друзі пророкують твору провал. Адже різдвяна книга не може бути популярною в Лондоні, де після кількох революцій вже забули про свято.

У фільмі є дві історії — сюжет книги та сімейний конфлікт Дікенса. Вони переплітаються та розкривають неочікувані сторінки з життя головного героя. Звісно, все закінчується добре, і книга повертає дух Різдва до Лондона.

«Різдвяне диво Джонатана Тумі», 2007

Ця зворушлива історія є екранізацією однойменної книги Сьюзен Войцеховськи про хлопчика Томаса, який зумів увійти в життя нещасного та завжди похмурого чоловіка який втратив свою сім’ю і здатність радіти життю. Джонатан Тумі був різьбярем по дереву. А Томас загубив фігурки до вертепу, які щороку ставив з батьком на Різдво біля ялинки. Тож вони з матір’ю просять різьбяра встигнути до Різдва виготовити нові фігурки і щоразу приходять, щоб подивитися, як той виконує їхнє замовлення.

Хлопчику вдалося подружитися з чоловіком, якого інші діти вважали диваком, та змусити його посміхатися.

Що переглянути з підлітками

«Жах перед Різдвом», 1993

Жахова кіноказка-мюзикл — моторошна ззовні та досить мила за змістом. Головний герой Джек виявляється на диво добрим. Його прагнення світла та добра хочуть вирватись назовні, але не знаходять місця в навколишньому світі. Джеку більше не хочеться бути привидом-опудалом, йому не цікаво поширювати страх і ненависть.

Герой переживає кризу особистості та прагне бути інакшим. І хоч спроба змінити власний світ жахів принесла Джеку невдачу, але вогник любові він все-таки запалив. Мультик не схожий на типові різдвяні мюзикли чи мелодрами, тож може сподобатись саме підліткам. Адже вони часто вибирають щось експериментальне. Також стрічка транслює гарні думки: не завжди виходить так, як хочеться, та головне — визнавати помилки і знаходити завжди щось позитивне у своєму оточенні.

Для зовсім маленьких глядачів мультик не рекомендуємо, адже графіка все-таки трішки жахає.

«Різдвяні хроніки», 2018

Фільм, у якому нестереотипний Санта жартує, тікає від поліції та не говорить «хо-хо-хо», точно підійде до перегляду підліткам.

У сімействі Пірс настали не найкращі часи після смерті батька. Мама багато працює, старший син став проблемним підлітком, а менша донька досі вірить у Санту Клауса. Їх рятує диво — Санта, якого вони спіймали. Через дітей його сани зламались, тож тепер їм доводиться допомагати веселому дідусю.

У фільмі присутні всі різдвяні атрибути, проте харизматичний Санта робить його яскравішим за типове дитяче різдвяне кіно. Гумор присутній, але він все ж дитячий, тому можна запросити до перегляду і малюків.

Різдвяні фільми для батьків

«Сім’янин», 2000

Фільм змушує замислитись про те, що було б, якби ми прийняли інші рішення у важливі моменти свого життя. Напередодні Різдва один випадок з лотерейним білетом кардинально змінює життя головного героя Джека. Він опиняється у тій реальності, де залишився з коханою жінкою та не став тим, ким є зараз. Що ж вибере герой: люблячу сім’ю чи успішну кар’єру?

Фільм спонукає задуматися про сімейні цінності й те, яким ми бачимо своє майбутнє життя.

«Це дивовижне життя», 1946

Фільм, що змусить почуватися наче в американській комедії. Адже там частенько герої дивляться добре чорно-біле кіно на Різдво.

Це історія про чоловіка, на ім’я Джордж, якого переслідувала купа проблем. Тож напередодні Різдва він вирішив вкоротити собі віку. Але з допомогою янгола-охоронця герой позбувається лихих думок та долає негаразди. Він усвідомлює, як важко було б рідним без нього та повертається до люблячої сім’ї. Стрічка наповнює життєствердністю та допомагає замислитись про власну цінність для цього світу.

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *