5 перших симптомів, які характеризують розвиток цукрового діабету

5 перших симптомів, які характеризують розвиток цукрового діабету - INFBusiness

Переддіабет — це стан, при якому рівень цукру в крові перевищує допустиму норму, але ще не досягає показників діабету II типу. Натщесерце цей показник у здорової людини не повинен підніматися вище 100 мг/дл. Якщо рівень цукру підвищується до 126 мг/дл і вище, значить у вас діабет. Зміни в межах цих кордонів розцінюється переддіабетичним станом. Давайте розберемо основні симптоми, які допоможуть виявити хворобу на ранніх стадіях, інформує Ukr.Media.

Безпричинне підвищення ваги

Якщо ви не їсте занадто багато, фізично активні, але з невідомої причини не можете утримувати нормальну вагу, то можливо у вас переддіабет. Ризик захворіти збільшується з віком. Діабет найчастіше спостерігається у людей з надмірною вагою. З цієї причини потрібно з ранніх років займатися спортом, і при непояснених скачках ваги звертатися до лікаря.

Проблеми зі шкірою

Зміна кольору шкіри, темні плями і позначки на ній є одним з симптомів переддіабета. Перевірити своє здоров'я особливо важливо тим людям, у яких почала темніти шкіра в районі шиї, під пахвами і в тих областях де шкіра досить тонка.

Зниження якості сну

Безсоння, часті пробудження серед ночі, ранні підйоми можуть виявитися ознакою переддіабетичного стану. Крім того, низька якість нічного відпочинку сприяє набору зайвої ваги і, відповідно, збільшує ризик захворіти на цукровий діабет.

Затуманений зір

Діабет — не єдина причина подібної проблеми із зором, але так звана пелена перед очима є основним симптомом цієї хвороби.

Занепад сил

Якщо у вас був насичений день, ви були весь час на ногах і до вечора відчуваєте себе знесиленим, то це нормально. Однак якщо ще вранці ви відчуваєте, що у вас немає сил і енергії щось робити, а хороший відпочинок і сон не вирішують проблему, то це привід звернутися до лікаря, оскільки є висока ймовірність, що у вас переддіабет.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *