9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Якщо ви хочете позбавитись від цих кровососів, то вам потрібно знати факти про них. А ось типові міфи, до яких ми звикли:

Постільні клопи мікроскопічні

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Тільки через те, що вам ще не вдавалось впіймати постільного клопа, що повзає по вашій ковдрі, не можна стверджувати, що він занадто малий, щоб його побачити неозброєним оком. Насправді, червонувато-коричневі шкідники розміром з яблучну насінину. Реальною причиною того, чому ви, зазвичай, не можете їх помітити, є те, що ці істоти не хочуть, щоб їх бачили. Вони досить спритні і добре ховаються в тріщинах і складках. Спочатку постільних клопів може бути дуже важко виявити, тому що вони добре ховаються, інформує Ukr.Media.

Постільні клопи поширюють захворювання

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Незважаючи на те, що постільні клопи є паразитами і можуть переносити бактерії, вони, як повідомляє CDC, ніколи насправді не були причиною поширення хвороб. Однак, у людей виникає свербіж і трапляються алергічні реакції, особливо у тих, хто чутливий до їх укусу. Не говорячи вже про те, що вони є загальною неприємністю. З точки зору охорони здоров'я, найгірше, що вони можуть зробити – це спричинити психологічний стрес.

Позбутись постільних клопів дуже легко

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Незважаючи на те, що, здавалося б, існують легкі способи позбутись клопів самостійно вдома, проте ця робота для професіоналів. Аматори можуть не знати, як правильно використовувати обробку парою, а спроба проведення самої термічної обробки є небезпечною через можливість виникнення пожежі. Крім того, клопи стійкі до деяких інсектицидів, які можна придбати на ринку. Ви можете витратити багато грошей, намагаючись позбутися їх самостійно. Краще викликати професійних борців зі шкідниками для найшвидшого (і, в кінцевому підсумку, найдешевшого) вирішення проблеми. Професіонали використовують комбінацію хімічних, теплових та фізичних процедур, які ви самі не зможете провести.

Постільні клопи виповзають лише вночі

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Постільні клопи, як правило, дотримуються нічного графіку, адже їм подобається кусатися, коли їхні господарі сплять, щоб вони мали безтурботний прийом їжі. Тому у більшій частині часу це означає, що їм потрібно виходити вночі. Проте, це не означає, що вони відмовляться виходити на світло. Постільні клопи пристосовуються до звичок своїх господарів, але якщо їм потрібна кров'яний обід, то вони можуть вкусити вас в будь-який момент вкусити. Якщо ви працюєте в нічну зміну і маєте проблему з постільними клопами, то не дивуйтеся, якщо ви всеодно будете пробуджуватися зі знаками їх укусів навіть під час денного сну.

У місці, де є постільні клопи, має бути брудно

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Не судіть про будинок за наявністю постільних клопів. Чи вдома брудно чи чисто, вони цим не надто переймаються. Ви можете знайти їх у найдорожчих готелях світу або в найбрудніших трущобах. До тих пір, поки в домі є людина, в ньому можуть бути постільні клопи-ліжко. Проте, у більш дешевих готелях не завжди вчасно можуть викликати професіоналів для боротьби зі шкідниками через нестачу грошей (або мотивації), як це роблять власники п'ятизіркових готелів.

Постільні клопи можуть літати

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Клопи можуть пробігати близько метра за хвилину, що може бути достатньо швидким, щоб примусити вас думати, що вони перелітають з місця на місце. Але єдиний спосіб пересування цих дивних та страхітливих істот, це швидке повзання. Правда в тому, що у постільних клопів немає крил, вони не можуть літати, а також не стрибають.

Постільні клопи живуть лише у ліжку

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

"Постільні клопи" – це трохи неправильна назва. Незважаючи на те, що вони вважають за краще жити там, де господарі сплять, оскільки, таким чином, їм значно легше добратись до їжі, тобто людини. Проте клопів можна зустріти і за межами ліжка. Постільні клопи дуже плоскі і можуть вільно поміститися в щілинах, завширшки з аркуш паперу. Теоретично, ви можете знайти їх практично в будь-якому місці, але вони особливо люблять краї і тісні простори. Ви всеодно повинні ретельно перевіряти матрац і раму ліжка, але також їх можна знайти у шторах, тумбочках, біля розеток тощо. Якщо ви підозрюєте, що у вас є клопи, але ще не бачили жодного, то можна придбати і використати приманки, щоб заманити шкідників. Це може подіяти, оскільки, постільних клопів ще не надто багато, щоб спробувати їх позбутись самостійно.

Ви можете заразитись постільними клопами тільки, якщо спатимете в зараженому ліжку

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Ви можете асоціювати постільних клопів з перебуванням у готелі, але вони можуть потрапити у ваш будинок, навіть якщо ви не були в поїздці. Вони дуже гарно подорожують автостопом. Були випадки, коли один мешканець випадково повертав назад клопів, які виповзли зі спальні сусіда, і вони продовжили викликати проблеми в сусідній квартирі.

Постільні клопи подорожують повсюди зі своїм господарем

9 фактів про постільних клопів, які є вигадкою - INFBusiness

Незважаючи на те, що постільні клопи живляться людською кров'ю, вони не прагнуть подорожувати з вами протягом дня – вони досить розумні, щоб знати, що якщо ви знайдете їх, то одразу вб'єте. Замість того, щоб закріпитись на шкірі або одязі, вони, швидше за все, затишно почуватимуться у вашому багажі або гаманці. Коли ви зупинетеся в готелі, огляньте свій багаж на предмет клопів, а потім закрийте свою валізу і сховайте у шкафчик. Таким чином, ваш багаж і одяг будуть подалі від килимів, де можуть проживати постільні клопи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *