Чи справді сироп агави корисніший, ніж цукор?

Чи справді сироп агави корисніший, ніж цукор? - INFBusiness

Ми звикли думати, що будь-який підсолоджувач є здоровішим, ніж білий цукор, особливо, коли на етикетці написано, що в ньому міститься низький глікемічний індекс, або 100% чистий продукт, що є ідеальним для діабетиків, або ж екологічна їжа.

Наприклад, сироп агави, це органічна їжа, але це не значить здорова їжа. Той самий сироп агави має багато поживних речовин, але продається, як корисний підсолоджувач. Чи справді це так?

Сироп агави, це підсолоджувач, який добувається з особливого виду кактуса. Натуральний підсолоджувач виробляється з рослини, що дуже схожа на алое. Вона відома вже багато століть і широко використовується у Мексиці, звідки і походить. Р ослина відома своїми корисними речовинами і позитивним впливом на здоров'я. Але для того, щоб зробити з неї сироп, під час виробництва використовують різні хімікати та суміші, що робить сироп з агави простим фруктовим сиропом, в якому немає корисних речовин.

На більшості етикеток з сиропом агави написано про низький індекс глікеміну, чи корисно для діабетиків. В основному, це означає, що продукт не виробляє хімічних зв'язків, тому, що сироп агави, це в основному фруктоза, яка не йде прямо в кровотік, не збільшує рівень інсуліну чи цукру у крові, але за короткий період часу. Це проявляється пізніше. В результаті висока кількість фруктози може спричинити проблеми з метаболізмом, наприклад наша печінка може бути перегружена переробляючи фруктозу. В результаті вона виробляє жир, який так і залишається у печінці. Це може спричинити хворобу – ожиріння печінки. Вона в основному проявляється вже на пізніших стадіях і може викликати цироз або рак печінки.

Таким чином, в результаті дослідження було виявлено, що сироп агави несе ризик для діабетиків, а також уповільнює метаболізм, підвищуючи ризик захворювань печінки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *