Чому медики вважають шкідливим стримувати чхання

Чому медики вважають шкідливим стримувати чхання - INFBusiness

Бувають ситуації, коли дуже хочеться чхнути, але здається, що це буде негарно. Багато людей в такі моменти стримують чхання, намагаючись не видавати ніяких звуків, але необхідно знати, якої шкоди дана дія може завдати організму, інформує Ukr.Media.

Шкода для організму від неправильного чхання

Фахівці заявляють, що якщо часто затримувати дихання при чханні, то можна травмувати вушну раковину, барабанну перетинку, а також пошкодити очні судини. Часто причиною гаймориту і мігрені стає саме постійне стримування чхання.

При стримуванні чхання також може статися розрив слизової оболонки носа, через сильну напругу. Якщо після такого чхання почалася кровотеча з носа, необхідно відразу ж звернутися до фахівця, бо дана травма вимагає лікування.

Як правильно чхати

Як би не було ніяково, необхідно повноцінно чхнути, якщо цього вимагає організм. Щоб не відчувати незручності, необхідно завжди з собою мати носовичок або паперові серветки, за допомогою них можна запобігти поширенню слизу.

Якщо ж чхання не викликане захворюванням або сезонною алергією, то його цілком можна запобігти. При першому симптомі того, що хочеться чхнути, необхідно підставити палець паралельно носу і чхати, хоча б тимчасово, перехочеться. Річ у тім, що палець біля носа організм сприйме, як загрозу, тому відключить всі потреби, які можуть відволікти людину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *