Ці 4 напої здатні знизити тиск без прийому таблеток

Ці 4 напої здатні знизити тиск без прийому таблеток - INFBusiness

Для боротьби з гіпертонією існує величезна кількість медичних препаратів. Однак не усі вони безпечні для нашого організму. Експерти пропонують для зниження тиску використовувати напої, які допоможуть підтримати ваш тиск на рівні нормальних показників, інформує Ukr.Media.

Гранатовий сік

У першу чергу медики рекомендують звернути увагу на гранатовий сік. Проведене ще у 2013 році дослідження показало, що регулярне вживання гранатового соку у кількості 150 грамів протягом 14 днів значно знижує параметри кров'яного тиску.

Чай каркаде

Введення у свій раціон напою з каркаде здатне надати знижуючий ефект щодо систолічного і діастолічного тиску. Вживання до трьох порцій цього напою на день у кількості 240 мл, за даними результатів п'яти досліджень, допоможуть знизити систолічний тиск на 7 пунктів і діастолічний — на 3 пункти.

Чайний гриб

Третім напоєм, який допоможе нормалізувати тиск, названий чайний гриб. Насичуючи наш організм пробіотиками, антиоксидантами і вітамінами, цей напій знижує рівень поганого холестерину у крові, попереджаючи тим самим розвиток атеросклерозу судин. Як відомо, скупчення холестеринових бляшок призводить до розвитку різних патологій з боку серцево-судинної системи, включаючи і гіпертонію. Для поліпшення корисних якостей чайного гриба, японські експерти рекомендують додавати у нього куркуму. Саме такий варіант напою полюбляють довгожителі Окінави (Японія).

Відвар з плодів шипшини

Відвар з плодів шипшини часто рекомендують під час застудних захворювань. Завдяки наявності флавоноїдів, цей напій допомагає очистити наш організм і судини від токсинів. Саме тому напій ефективний щодо високого тиску. Дослідження показало, що вживання людьми лише 40 г порошку плодів шипшини протягом майже двох місяців призвело до стійкого зниження тиску на 4 пункти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *