Дефіцит яких вітамінів може спровокувати появу герпесу

Дефіцит яких вітамінів може спровокувати появу герпесу - INFBusiness

Вірус герпесу досить поширений. Він найчастіше з'являється на губах, але також може і на інших частинах тіла виявитися, інформує Ukr.Media.

Він нього не вийде повністю позбутися, якщо він коли-небудь проявлявся. Але імунітет, якщо правильно працює, може придушити його, не дати йому стати активним. А таке можливо лише тоді, коли всіх речовин в організмі вистачає.

Якщо герпес з'явився, то можна запідозрити дефіцит вітамінів та інших компонентів. Яких саме? Привести таких можна кілька.

Вітаміни групи B

Вони регулюють не тільки роботу нервової системи. Ці речовини необхідні і для підтримання здоров'я шкіри, для підтримання імунітету, для підвищення опірності організму вірусним захворюванням.

При дефіциті вітамінів групи В будуть спостерігатися втрата ваги, набряки, а також почастішання вірусних захворювань. У їх числі буде і герпес, який раз у раз буде з'являтися на різних частинах тіла.

Вітамін С

Цей вітамін є антиоксидантом, який стимулює виведення токсинів з організму, зміцнює імунітет, бере участь в синтезі колагену, робить кістки більш міцними.

У разі нестачі речовини будуть спостерігатися збої в роботі імунної системи, в результаті чого вірус герпесу буде часто проявляти себе. Також може бути кровоточивість ясен, дратівливість, порушення дихання.

Вітамін Е

Цей вітамін також є антиоксидантом. Він позитивно впливає на кровообіг, приводить в норму синтез гормонів, стан волосся і шкіри, підсилює захисні функції організму.

У разі його дефіциту будуть порушені обмінні процеси, багато речовин будуть погано засвоюватися. Це неодмінно позначиться не кращим чином на імунітеті, підірве його. Герпес та інші віруси точно будуть часто давати про себе знати.

Вітамін А

Він пригнічує вільні радикали, не дає їм пошкоджувати здорові клітини. Він бере участь в синтезі білків, підтримує здоров'я шкірних покривів.

Якщо не буде вистачати вітаміну А, то спостерігатися будуть порушення гостроти зору, зниження апетиту, випадання волосся і слабкість імунітету. Остання буде проявлятися в частих інфекційних і вірусних захворюваннях.

Заповнити дефіцит цих речовин треба обов'язково, якщо герпес став часто з'являтися. Після цього він перестане турбувати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *