Для міцності кісток: що потрібно включити в раціон усім людям після 50

Для міцності кісток: що потрібно включити в раціон усім людям після 50 - INFBusiness

З настанням холодів підвищується ризик отримання різних травм, наприклад, переломів. Щоб уникнути можливих проблем зі здоров'ям, необхідно приділити увагу своєму опорно-руховому апарату, а точніше його зміцненню. Експерти пояснили, які продукти позитивно впливають на стан кісток, інформує Ukr.Media.

Соя

У складі цієї рослини міститься велика кількість білка та кальцію, важливих елементів для кісток. При цьому сою рекомендують споживати жінкам під час постменопаузи. Тим самим відновлення організму буде прискорено.

Зелені листові овочі

Фахівці радять включити до свого щоденного раціону капусту, броколі та шпинат. Овочі багаті на поживні речовини, що сприяють не тільки зміцненню кісток, а й запобіганню низки хронічних захворювань.

Насіння гарбуза

Важливу роль у формуванні кісток грає магній, що міститься у цьому продукті. Завдяки магнію збільшується щільність кісткової тканини та знижується ризик виникнення остеопорозу.

Сардина

Цей різновид риби — джерело вітамінів групи B і D, а також кальцію. Крім того, сардини багаті на мінерали, що покращують здоров'я кісток, а саме фосфором і цинком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *