Добова норма: скільки цукру можна їсти в день

Добова норма: скільки цукру можна їсти в день - INFBusiness

Навіть якщо ви ретельно стежите за своїм раціоном і намагаєтеся контролювати кількість споживаного цукру, це ще не означає, що ви і справді дотримуєтеся безпечної дози, яку можна з'їдати щодня. Проблема у ваших улюблених продуктах, які містять в собі цукор, але ви про це можете навіть не підозрювати. Отже, розповідаємо вам, яка доза цукру на день є безпечною для вашого здоров'я, і про те, як контролювати його кількість в продуктах, інформує Ukr.Media.

Отже, за словами фахівців, щоб уникнути проблем з серцем і не спровокувати розвиток діабету, кількість споживаного цукру в день має становити не більше 10% від денної норми калорій. Тобто, якщо людина споживає 2000 ккал у день, то норма цукру – до 52 грамів (близько 10 чайних ложок без гірки).

Проте, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує в ідеалі вживати вдвічі менше цукру: жінкам – до 24 грам цукру в день, що дорівнює приблизно 5 чайних ложок без гірки, а чоловікам – до 36 грам (приблизно 7 чайних ложок). Ця рекомендована доза не включає в себе натуральні джерела цукру, такі як фрукти і овочі.

Щоб зрозуміти, в яких продуктах міститься багато цукру, ретельно перевіряйте склад, не відходячи від полиці. Не забувайте, що той же цукор може маскуватися під такими "псевдонімами", як мальтодекстрин, концентрат фруктового соку, нектар агави, кукурудзяний сироп, карамель, мальтоза, кленовий сироп, декстроза, глюкозні сиропи, кондитерський цукор, ячмінний солод, патока, галактоза і багатьма іншими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *