Експерти назвали “корисні” звички, які завдають шкоди нашій зовнішності та здоров’ю

Експерти назвали "корисні" звички, які завдають шкоди нашій зовнішності та здоров'ю - INFBusiness

Усі ми приходимо до розуміння, що здоровий спосіб життя вести необхідно. Однак багато хто знає, як нелегко дотримуватися правил. А іноді буває, що корисні звички є, а здоров'я і краси немає, інформує Ukr.Media.

У чому ж справа?

Виявляється, не все, що ми вважаємо корисним, є таким насправді. Нумо розбиратися.

Дієти

Перша шкідлива звичка, як не дивно, сидіти на різних дієтах. Безсольові, білкові, безбілкові із суворою забороною на якийсь продукт.

Як правило, після дотримання такого раціону настає момент, коли ми більше не можемо стримуватися і в підсумку зриваємося.

А все тому, що дієти, які передбачають суворі обмеження, можуть створити дефіцит необхідних нутрієнтів в організмі.

Такі дієти не збалансовані за співвідношенням білків, жирів і вуглеводів. Тому й настає момент, коли організм наполегливо вимагає заповнити дефіцити. Це проявляється у вигляді сухості шкіри, лущення, ламкості нігтів і волосся, раннього старіння. Особливо, якщо раціон позбавлений жирів.

Суворий контроль своїх аналізів та здоров'я

Добре, якщо ми раз на пів року/рік проходимо обстеження.

Проте, коли ми починаємо це робити частіше, немов вишукуючи захворювання, то ми програмуємо себе на негативний сценарій. Таке хронічне напруження негативно позначається на здоров'ї та зовнішності людини.

Пити все корисне: вітаміни, БАДи

Людина не завжди знає, що потрібно її організму, а також особливості засвоєння і поєднання речовин. Тому перш ніж пропивати курс чергових корисних добавок, слід здати аналізи та проконсультуватися в терапевта.

Наприклад, надлишок жиророзчинного вітаміну А може спричинити лущення, свербіж шкіри, випадання волосся, ламкість нігтів, тріщини в кутах рота, а також тахікардію, збільшення селезінки та печінки (гепатоспленомегалію).

Пити занадто багато води

Надмірне вживання води може призвести до гіпонатріємії (аномально низька концентрація натрію в крові).

Вона викликає набряклість організму, аж до розвитку серйозних захворювань. Оптимальна кількість води 30-40 мл на кілограм ваги людини на добу, тобто вона підбирається індивідуально.

Завдають шкоди нашому здоров'ю і красі, як правило, зловживання: їжа, паління, алкоголь… Але дивно, що коли ми починаємо зловживати корисним, воно одразу ж перестає бути таким.

Адже щойно перераховані "корисні" дії якраз пов'язані з цим. Підходьте до своїх звичок усвідомлено і будьте здорові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *