Які аналізи потрібні для лікування зубів під наркозом

Які аналізи потрібні для лікування зубів під наркозом - INFBusiness

Щоб переконатися у відсутності протипоказань, необхідно висновок лікаря-терапевта. Він призначає наступні аналізи:

Визначення групи крові;

Загальний і біохімічний аналіз крові, сечі;

Аналіз крові на згортання;

Електрокардіографія, передає Ukr.Media.

Підготовка до лікування зубів під наркозом

Крім того, що потрібно здати аналізи і отримати довідку від терапевта про відсутність протипоказань, батькам рекомендується зібрати якомога більше відомостей про ту стоматології, де планується лікування зубів у дітей під анестезією. Важливо розуміти, наскільки професійний дитячий стоматолог.

Після того як рішення прийняте, лікар підбирає певну схему наркозу, яка передбачає прийом певних препаратів: седативних, знеболюючих, протиаллергенних та інших. Процедура, як правило, призначається на ранок, при цьому дитина не повинна їсти і пити за кілька годин до її початку. Введення в стан штучного сну може проводитися внутрішньовенним чи інгаляційним способом. Найчастіше малюк засинає на руках у когось із батьків. Потім їм займаються анестезіолог, постійно контролює стан, і лікар-стоматолог, виконує всі необхідні маніпуляції. Тривалість лікування залежить від складності та обсягу робіт, але, як правило, докторові необхідно не більше 40 хвилин, щоб завершити процедуру.

Як дитина відходить від наркозу після лікування зубів

Щоб дитина не злякалася, прокинувшись від наркозу, в кабінет обов'язково запрошують маму чи тата. У більшості випадків маленькі пацієнти швидко відходять від введених препаратів. Деякі відчувають невелику збудження, інші, навпаки, загальмованість, у третіх з'являється легка нудота, яка дуже скоро проходить. Протягом пари годин дитина повинна перебувати під наглядом лікаря, а потім — спокійно їхати додому.

Можливі наслідки наркозу

Коли лікування зубів у дітей під наркозом здійснюється висококласними фахівцями, ризик яких-небудь ускладнень практично повністю виключений. Проте ніхто не може дати 100% гарантії. Побічні ефекти після загальної анестезії можуть проявитися у вигляді:

Нудоти та блювоти;

Запаморочення і головний біль;

Істеричних реакцій;

Зорових і слухових галюцинацій.

У найбільш важких випадках у дитини може зупинитися дихання або серцебиття.

Скільки разів можна лікувати зуби під наркозом?

Якщо для анестезії застосовуються якісні препарати, використовувати їх у лікуванні зубів у дітей можна стільки, скільки буде потрібно, але лише в тому випадку, якщо у дитини не виникають ускладнення та серйозні побічні реакції. Компоненти наркозу виводяться з організму природним шляхом досить швидко і не заподіюють шкоди молодому організму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *