Медики пояснили, чому при зміні погоди болить голова

Медики пояснили, чому при зміні погоди болить голова - INFBusiness

Навесні, коли погода поводиться як їй заманеться, у багатьох починаються проблеми зі здоров'ям. Яскраве сонце, сильний вітер, перепади тиску та температури накладаються на сезонний авітаміноз та загальну втому. У когось у результаті скаче артеріальний тиск, деякі скаржаться на головний біль. Чому ми стаємо заручниками природних проявів, розповіли неврологи. Лікарі вкотре підтвердили, що голова може боліти через зміну погоди, інформує Ukr.Media.

Головний біль та погода

Головний біль може бути спровокований змінами погодних умов. При підвищенні атмосферного тиску підвищується артеріальний тиск, організм накопичує надмірну кількість рідини. Це призводить до набряку судин та роздратування барорецепторів, які інтерпретуються головним мозком як біль, пояснили фахівці.

За їх словами, чим сильніший перепад тиску, тим швидше судинам доводиться перебудовуватися і тим гіршими можуть бути наслідки.

Зі зниженням атмосферного тиску трохи по-іншому. Коли він падає, нижчим стає і рівень кисню в повітрі — тобто і в організмі людини. Через це виникають проблеми з диханням, а потім запаморочення і знову головний біль.

Виходить, що конкретні зміни в атмосферному тиску призводять до порушень певних органів та систем організму.

Метеозалежність

Деякі дослідники наполягають, що існує метеочутливість чи метеозалежність — стан, у якому весь організм реагує на зміни погоди.

Існують дослідження, які підтверджують, що така хвороба існує, але є і спростування. Тому впевнено сказати, що метеочутливість існує, поки що не можна, резюмували лікарі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *