«Ну вона ж дівчинка…» — не аргумент! Ось в якому віці можна проколювати вуха дитині, не раніше

«Ну вона ж дівчинка...» — не аргумент! Ось в якому віці можна проколювати вуха дитині, не раніше - INFBusiness

А крім цього, добрі і дбайливі тітки, хрещені батьки, бабусі і навіть мами норовлять проколоти дівчинці вуха і як можна раніше. Аргументи в цьому випадку завжди однакові: «Це ж так красиво!», «Вона ж дівчинка» — та інше. Але чи варто це робити і як зробити це правильно?

Ми розповімо, чи проколювати вуха дитині і, якщо проколювати, як зробити це так, щоб не нашкодити здоров'ю малечі.

У східній медицині вухо вважається не просто органом слуху, а потужною акупунктурної системою, яка пов'язана з роботою всіх внутрішніх органів. Відомо, що на вушній раковині розташовано безліч рефлексогенних зон — проекцій внутрішніх органів і систем. З ними потрібно поводитися дуже дбайливо і обережно.

«Ну вона ж дівчинка...» — не аргумент! Ось в якому віці можна проколювати вуха дитині, не раніше - INFBusiness

На людському вусі знаходиться приблизно 356 класичних акупунктурних точок, а на самій мочці вуха відображені 11 точок, серед яких є точки очей, язика, щік, внутрішнього вуха і мигдаликів, також мочка вуха пов'язана з роботою мозку.

Тепер повернемося до того, що це маленька дитина, у якої нервова система, органи почуттів і весь організм в цілому перебувають у стані активного розвитку. Будь-яке втручання в цей процес може пустити розвиток по неправильному шляху.

Невдало проколота мочка (а правильну точку знайти досить складно) може викликати проблеми зі здоров'ям. На мочці знаходиться важлива точка, що відповідає за зір. Якщо зачепити її, то можна погіршити зір.

Але, з іншого боку, якщо проколоти вухо правильно, можна навіть поліпшити стан здоров'я. Прокол в мочці підходить не тільки для носіння прикраси, але й може надати сприятливий вплив на організм в цілому. Тільки зробити це набагато простіше в дорослому стані, адже організм дитини постійно змінюється.

Якщо ти вже наважився проколоти вушка дитині, потрібно знайти цю саму правильну точку. Це може зробити досвідчений лікар-рефлексотерапевт, який знає розміщення всіх важливих точок. Тоді прокол вух буде набагато безпечніше.

Тепер кілька слів про алергії. У різних людей можлива алергія на різні метали. Думка про те, що золото не викликає алергію, — помилково. Навіть в золотих виробах високої проби міститься нікель. А саме він і є сильним алергеном.

Найчастіше все обмежується лише невеликим почервонінням шкіри, але іноді на запаленій шкірі скупчуються бактерії і виникає зараження. Щоб уникнути несподіваних алергічних реакцій, використовуй так звані гіпоалергенні сережки-гвоздики, особливо якщо вуха проколюють дитині.

Серйозних медичних протипоказань до проколювання вух немає, скоріше, застереження, в яких є здоровий глузд. До будь-якого процесу потрібно підходити з розумом, особливо якщо це стосується дитини. Не варто проколювати вуха самостійно, адже вдома зовсім невідповідні для цього умови, а циганська голка — не найвдаліший для цього пристосування.

Мало того, що для дитини це буде вкрай болісно, так ще й шанс потрапити у важливу акупунктурну точку зростає в рази. Все ж краще довірити цю справу фахівцеві.

Думки з приводу того, коли краще проколювати вуха дитині, розділилися. Наприклад, лікарі кажуть, що не можна робити цього, поки дитині не виповниться 3 роки. І на це є ряд цілком раціональних причин.

Проколи у вухах можуть бути джерелом інфекцій

Організму дитини досить важко впорається з цими ранками. Це дуже навантажує організм, і йому доводиться працювати інтенсивніше для їх загоєння.

Дитина може себе травмувати

Новий предмет у вушку, який ще й перешкоджає, без сумніву, приверне увагу дитини, і він не залишить його в спокої. А ще не варто забувати, що діти дуже активні і в процесі гри можуть висмикнути сережку випадково.

Прокол може зміститися

Дитина росте і разом з ним ростуть вуха. Таким чином прокол може переміститися і виглядати неестетично, тоді доведеться знову проколювати вуха.

З іншого боку, психологи стверджують, що найкраще проколоти дівчинці вуха, коли вона ще маленька, до того, як їй виповниться 1,5 року. Фахівці аргументують це тим, що в такому малому віці діти ще не відчувають страху і больові відчуття їх не травмують. Ось тільки психологи не говорять про те, що, бути може, дівчинка не захоче носити сережки, коли виросте.

Дитина — вільна особистість, і у нього сформуються свої смаки та уподобання. Але в дитинстві він не може тобі про це сказати. Тобі ж ніхто не робить пірсинг без твоєї згоди, ось і у дитини є право вибирати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *