Обійми можуть змінити ваше життя: Користь про яку ви не здогадувалися

Обійми можуть змінити ваше життя: Користь про яку ви не здогадувалися - INFBusiness

Обійми не просто сприяють зміцненню емоційного зв'язку з близькими людьми, а й позитивно впливають на фізичне здоров'я, інформує Ukr.Media.

Насамперед це відбувається завдяки прискоренню вироблення в організмі гормонів окситоцину, ендорфіну та дофаміну. Окситоцин відомий як гормон уподобання. Він нейтралізує дію гормону стресу — кортизолу. Людина заспокоюється, перестає переживати та почувається у безпеці. Дефіцит окситоцину — один із додаткових факторів формування хронічного стресу, а це — один із найгірших станів для організму.

Окситоцин також має важливе значення для серця та судин — цей гормон впливає на зниження артеріального тиску.

Окрім вироблення окситоцину, обійми стимулюють виробництво в організмі дофаміну та ендорфіну — гормонів задоволення та щастя відповідно. Під їх дією людина стає більш активною, впевненою в собі та зацікавленою в навколишньому світі. Серотонін та дофамін також сприяють м'якому розслабленню судин, що прискорює циркуляцію крові та кисневий обмін в організмі. Нормалізація кровообігу сприяє покращенню харчування різних органів та систем людського тіла.

Ще один важливий ефект від посилення вироблення гормонів — це розслаблення м'язів, тому після обіймів можуть йти м'язові затискачі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *