Передозування кавою: ознаки початкової та другої стадії отруєння

Передозування кавою: ознаки початкової та другої стадії отруєння - INFBusiness

Любителі кави знають, як важко обмежитися 1-2 чашечками кави в день. Однак надмірна кількість кофеїну може спровокувати серйозне отруєння. При цьому єдиної для всіх норми споживання кави не існує, тому важливо знати всі симптоми передозування напоєм, інформує Ukr.Media.

Початкова стадія отруєння

Почервоніння шкіри обличчя

Якщо у вас почало червоніти обличчя, це перший сигнал, який посилає організм, закликаючи вас завершувати на сьогодні споживання кави. Почервоніння з'являється через те, що кров надмірно активно приливає до обличчя.

Блиск очей

Кофеїн призводить до вироблення адреналіну, який своєю чергою підсилює роботу всіх залоз. Винятком не стають і залози, що відповідають за вироблення сліз. Тому, коли ми вживаємо надто багато кави, наші очі починають сльозитися і блищати.

Жар в тілі

Під впливом кофеїну відбувається приплив крові до м'язів всього тіла, активне вироблення адреналіну, а печінка виділяє в кров цукор, що різко збільшує цей показник. Тому людина може відчувати жар у всьому тілі. Відчуття можуть бути хвилеподібними.

Тремор

На ранній стадії отруєння у людини можуть тремтіти пальці, ікри ніг, в ногах з'являється слабкість. Тіло здається напруженим, поступово тремтіння поширюється по всьому тілу.

Збільшення серцебиття

Кофеїн змушує серце битися швидше. Тому вживання кави небезпечне для людей, які страждають серцево-судинними захворюваннями.

Запаморочення

У кожної людини подібна ознака передозування кофеїном може проявлятися по різному. У когось це можуть бути легкі відчуття в голові, а у когось може навіть порушитися координація і темніти в очах.

Другий ступінь отруєння

Нудота

Це досить серйозний симптом передозування. Однак іноді, нудота може підступати у людей, які випили міцну каву на порожній шлунок.

Посилене потовиділення

Якщо після чергової чашки улюбленого напою, ви відчуваєте, що почали потіти, то необхідно дуже уважно поставитися до свого стану. І обмежити споживання кофеїну.

Часте сечовипускання

Кава сприяє виведенню рідини з організму. Тому напій діє на людину як сечогінний засіб. Надмірне споживання напою може порушити роботу нирок і привести до зневоднення.

Проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту

Кава може спровокувати появу болю в животі і спазми. Існує ризик порушень у функціонуванні травної системи. Зазвичай, це трапляється, коли людина п'є у великій кількості новий сорт напою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *