Про які проблеми зі здоров’ям каже волосся на різних частинах тіла жінки

Про які проблеми зі здоров'ям каже волосся на різних частинах тіла жінки - INFBusiness

Подобається нам це чи ні, але у кожної людини на Землі є волосся на тілі. Це цілком нормально, і ви не повинні турбуватися про це, навіть якщо вам це не зовсім подобається. Однак, якщо його місцерозташування і текстура почали змінюватися, то це може стати яскравою ознакою того, що організм не повністю здоровий. Сьогодні ви зможете дізнатися про те, що може викликати зміни в рості волосся на тілі і в яких випадках необхідно звернутися до фахівця за консультацією, інформує Ukr.Media.

Типи волосся на тілі

Перш ніж говорити про можливі проблеми, необхідно визначити, які ж саме типи волосся можуть зустрічатися на вашому тілі.

Існує лише два типи волосся:

  • перший являє собою крихітні волоски. Вони зазвичай покривають все тіло, але вони настільки малі, що їх практично не можна побачити;
  • також зустрічаються волоски, які набагато довші, сильніші і товщі у порівнянні з першими. До того ж, вони, як правило, темніші. Вони починають рости під час статевого дозрівання, коли ваше тіло розвивається і зазнає гормональних змін. Саме за цими волосками і потрібно стежити.

Генетика

Якщо ви виявили раптове зростання темного, густого волосся в тій області, де у чоловіків з'являються вуса, то потрібно уважно подивитися на фотографії своїх родичів. Незалежно від того, що зараз було досягнуто за допомогою сучасних технологій, обдурити генетику просто неможливо. Тож, в такому випадку доведеться брати до рук бритву.

Етнічне походження

Одне з проведених досліджень показало, що різні етнічні групи більше або менше схильні до надмірного росту волосся. Білі жінки середземноморського і близькосхідного походження з більшою ймовірністю страждають від "вусиків" у порівнянні з іншими етнічними групами.

Гормональний дисбаланс

Раптовий ріст волосся може бути зумовлений дисбалансом гормонів у бік чоловічих. Чоловіки і жінки мають однакові гормони, проте зазвичай у дівчат переважає естроген, а у чоловіків — тестостерон. І якщо рівень тестостерону починає підвищуватися, то в організмі буде надлишок чоловічих гормонів і він поступово почне поводитись відповідно. Також це може стати результатом менопаузи, коли знижується рівень естрогену.

Порушення в наднирниках

Наднирники розташовані прямо над нирками, і, якщо вони не працюють належним чином, гормональний баланс починає змінюватися. Надмірний ріст волосся на тілі є одним з найбільш помітних симптомів подібного стану. Серед інших можна відзначити високий кров'яний тиск, збільшення ваги у верхній частині тіла, занадто високий або низький рівень цукру, м'язова слабкість.

Синдром полікістозних яєчників

Дане захворювання є ще однією поширеною причиною появи волосся на жіночому тілі. Якщо додатково до цього ваш менструальний цикл ніяк не може нормалізуватися, то це може означати, що ви страждаєте від збільшених яєчників, які містять так звану фолікулярну рідину. В такому випадку вам необхідно звернутися по допомогу до медиків.

Також поширеними симптомами хвороби є перепади настрою, втома, головний біль і проблеми зі сном.

Незвичайний ріст тканин

Якщо жорсткі темні волоски почали з'являтися раптово, то ви повинні терміново звернутися до лікаря для проведення огляду. Такий вражаюче швидкий ріст волосся є головною ознакою екстремального підвищення рівня тестостерону, а також може говорити і про аномальне зростання тканин, включаючи пухлину, яка і вивільняє чоловічі гормони. Це не найпоширеніша причина, однак, вона все ж є, а оскільки зміни відбуваються дуже швидко, то все ж краще перевіритися. У підсумку, завжди легше попередити хворобу, ніж потім її повністю вилікувати.

Висновок

Отже, якщо ви помітили ріст волосся на вашому тілі, то краще звернутися до фахівця, а не просто швидко голити його або піддавати депіляції. Можливо, такі зміни повністю нешкідливі і є результатом закладеного генетичного коду, але не можна виключати й те, що вони можуть сигналізувати про розвиток досить серйозного захворювання.

Тож, уважно стежте за тим, в яких місцях у вас з'являються жорсткі та темні волоски і контролюйте швидкість їх зростання Так ви зможете в короткий термін профілактувати можливу проблему з найменшими зусиллями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *