Про небезпеку відмови від їжі після шостої вечора попередили дієтологи

Про небезпеку відмови від їжі після шостої вечора попередили дієтологи - INFBusiness

Через перерви тривалістю більше 12 годин між прийманнями їжі може постраждати здоров'я. Організм вже адаптований до певного режиму, і, якщо довго не надходить їжа, це небезпечно в першу чергу для мозку. Про це розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media.

Якщо не їсти більше 12 годин, то почнуться дуже несприятливі коливання рівня глюкози в крові. Це нічого хорошого з точки зору ендокринології людині не принесе, оскільки глюкоза — це основний живильний елемент для багатьох клітин нашого організму, перш за все для клітин головного мозку, пояснили медики.

Спочатку різкі коливання глюкози позначаються на настрої, а потім можуть наступити і органічні наслідки. Таких тривалих періодів "голодної крові" допускати ніяк не можна, зазначили фахівці. Також вони порекомендували не відмовлятися від приймання їжі після шостої вечора. Дієтологи підказали, що на ніч можна їсти легку, некалорійну їжу кімнатної температури, наприклад сир.

Навіть якщо ви поснідаєте о шостій ранку, то це все одно буде 12 годин без їжі. Людський організм не може без шкоди для здоров'я обходитися без їжі по 12 і більше годин. Тому після шостої години вечора їсти можна і потрібно, пояснили вони.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *