Стоматологи порадили, як вибрати безпечну зубну пасту

Стоматологи порадили, як вибрати безпечну зубну пасту - INFBusiness

Склад зубної пасти відіграє важливу роль під час її вибору, стоматологи попереджають про деякі компоненти, які можуть бути шкідливими для зубної порожнини, інформує Ukr.Media.

Один із них — триклозан, антибактеріальна і протигрибкова речовина. Хоча вона цілком ефективна, але під час використання в зубній пасті, вона може знищувати як патогенну, так і корисну мікрофлору, спричиняючи дисбіоз.

Однак існують пасти з більш безпечними антисептиками, наприклад, хлоргексидином.

Ще один компонент, на який слід звернути увагу, — парабени, які додаються для подовження терміну придатності пасти. Але вони можуть викликати алергічні реакції.

Деякі зубні пасти містять поверхнево-активні речовини, наприклад, натрієву сіль, яка може спричинити сухість і подразнення слизової оболонки.

Стоматологи також радять звернути увагу на правильний вибір щітки для зубів і дотримуватися правильної техніки чищення — круговим рухом.

Звісно, при виборі зубної пасти завжди варто звернутися за консультацією до стоматолога. Адже кожен індивідуальний і потребує особливого підходу до догляду за порожниною рота.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *