Як вчителям відновити сили на осінніх канікулах

Щоб навчати, надихати та підтримувати учнів, учителям потрібно мати вдосталь внутрішнього ресурсу. Тому важливо дбати про своє здоров’я та емоційний стан. Попереду осінні канікули — час, коли можна взяти паузу та трішки відновитися. Тож зібрали для вас ідеї, як потурбуватися про себе.

Підзарядка для вчителя: як поновити ресурси, коли сили на нулі

Як вчителям відновити сили на осінніх канікулах - INFBusiness

 Як провести за кілька хвилин тест на вигорання, правильно обирати заняття, які наповнюють енергією, та навчитися робити кінезіологічні вправи для зняття тривоги, розповідає Марина Вострова, психотерапевтичний кінезіолог, тренер з розвитку емоційного інтелекту, авторка та ведуча тренінгових програм з налаштування гармонійних стосунків.

Читати далі

Які види спорту найкраще підходять вчителям

Як вчителям відновити сили на осінніх канікулах - INFBusiness

Чемпіон Донецької області та віце-чемпіон України з боді-білдингу (2017), консультант з дієтології та персональний тренер фітнес-центру Forward Віктор Рева розповів «Освіторії», на які види спорту вчителям варто звернути увагу. Саме вони допоможуть запобігти проблемам зі здоров’ям і самопочуттям, які найчастіше дошкуляють викладачам.

Читати далі

Як учителю запобігти емоційному вигоранню

Як вчителям відновити сили на осінніх канікулах - INFBusiness

Чому вчителі так часто переживають емоційне вигорання та як йому запобігти? Своїми спостереженнями поділилася фіналістка премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 та керівниця інклюзивних проєктів ГО «Бачити серцем» Наталя Гладких. Нещодавно вона повернулася з освітнього фестивалю в Хмельницькому EdFest-2020.Next, де провела майстерки на тему «Запобігання професійному вигоранню та ресурси вчителів». 10 важливих моментів, на які варто звернути увагу, Наталя зібрала в цьому блозі.

Читати далі

Чому вчителям потрібне натхнення та де його шукати?

Як вчителям відновити сили на осінніх канікулах - INFBusiness

Зараз багато говорять про те, що вчитель має знати, вміти, що повинен давати учням. І працювати з різними групами у класі, і вигадувати креативні завдання, і знаходити підхід до кожної дитини… Але звідки взяти ресурси? І чого саме бракує педагогам? Відповіді дає метод натхненного навчання — його безкоштовно може опанувати кожен український учитель. Ділимося дієвими інструментами та натхненням. Бо без натхнення не буде навчання.

Читати далі

Як не вигоріти вчителю: 5 порад для розвитку емоційного інтелекту

Як вчителям відновити сили на осінніх канікулах - INFBusiness

Кожен шостий педагог описує нині свій стан як стресовий, а кожен четвертий — як тривожний, доводять опитування. Як подолати емоційне виснаження, перші «дзвіночки» вигорання тоді, коли життя вимагає мобілізувати всі ресурси? Треба поставити спеціальний буфер між собою та невизначеністю, переконана кризовий психолог та коуч Олена Любченко.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *