Київстар ТБ для вчителів: безкоштовний освітній контент

Київстар ТБ для вчителів: безкоштовний освітній контент - INFBusiness

Шукаєте корисний контент для своїх уроків? Хочете зробити ваше змішане навчання якомога більш інтерактивним та сучасним? Прагнете давати учням актуальні знання, що допоможуть не лише у навчанні, а й у житті? Київстар ТБ має величезні обсяги якісного освітнього контенту, що стане у пригоді вчителям. Як ним користуватися, та як ще Київстар ТБ підтримує українських вчителів? Про це розповідає Павло Рибак, керівник платформи «Київстар ТБ».

Київстар ТБ для вчителів: безкоштовний освітній контент - INFBusiness

Який освітній контент є на Київстар ТБ?

На Київстар ТБ у розділі «Освіта» знайдете різний за напрямками безкоштовний освітній контент. Користувачі можуть переглядати уроки відповідно до шкільної програми від Всеукраїнської школи онлайн, покращувати свою рідну мову в межах «Плюсуй українську» від 1+1 media, ще глибше занурюватися в нашу історію, опанувати курси з цифрової освіти та ІТ, а також готуватися до складання іспитів, наприклад, НМТ.

До речі, курси з вивчення мов залишаються одними з найпопулярніших на платформі. До того ж глядачі цікавляться документальними фільмами, які розкривають історію державної символіки. Що важливо — на Київстар ТБ є значна відеотека безкоштовних навчальних матеріалів та найбільша відеотека саме українського контенту.

На які вікові групи він розрахований?

На платформі можна знайти цікавий матеріал для будь-якого віку. Для дошкільнят окремо створили добірку «Для малюків», де вони мають змогу переглянути різні відеоуроки, які їм допоможуть у підготовці до 1 класу. Наприклад, навчальний курс «Я досліджую світ» має на меті сформувати у дітей цілісну картину світу та закласти у дітей основи дослідницької діяльності.

Школярам чудово підійдуть справжні уроки, розроблені МОН від 1 до 11 класу з різних предметів. А учням 9–11 класів корисним і цікавим буде курс із профорієнтації від DAR school, який допоможе з вибором майбутньої професії.

І дорослі, і діти можуть вчити іноземні мови з курсами найвідоміших онлайн-шкіл: Englishdom, Green Forest. Є уроки для кожного рівня мови. А відеоуроки «Смартфон для батьків» створили для людей старшого віку, які бажають опанувати сучасні ґаджети.

Важливо, що на платформі є «Дитячий профіль». Завдяки своєму функціоналу він дозволяє фільтрувати весь контент за віковими обмеженнями для дітей, віком до 8 років. Також у цьому профілі наявна функція захисту: можна встановити пароль, який обмежить покупку контенту та перехід із дитячого профілю в дорослий. Словом, батьки можуть бути завжди впевнені у тому, що їхні діти дивляться безпечний контент.

Київстар ТБ для вчителів: безкоштовний освітній контент - INFBusiness

Як учитель може використовувати контент Київстар ТБ?

Для вчителів на Київстар ТБ є розділ «Освіта». Інформація тут подається цікаво та інтерактивно, а отже учні більш охоче і ефективніше сприйматимуть нові теми. Використовувати освітній контент можна на будь-яких уроках: українська мова, історія, географія, малювання, англійська. Вчитель може додати його для кращого закріплення в кінці уроку або на початку уроку для нагадування попереднього матеріалу. Або ж знайти для себе ідеї для майбутніх тем на уроках.

Як освітній контент Київстар ТБ використовувати в онлайн чи змішаному навчанні?

Абсолютно весь матеріал на платформі можна інтегрувати в онлайн або змішане навчання. Увімкніть дітям один із освітніх серіалів, і це вже зробить навчальний процес цікавішим. До того ж онлайн-уроки — чудовий додатковий матеріал для учнів, які щось не зрозуміли на уроці в школі або хотіли б прослухати лекцію ще раз.

Бібліотека нашого контенту покликана не лише розвивати навички глядачів, але й підтримувати їх у цей складний час. Так, на Київстар ТБ є освітній анімаційний серіал для дітей зі всесвітньо відомими героями «Вулиця Сезам». Цей продукт розробили для того, щоб допомогти дітям і батькам справлятися з кризовими ситуаціями та стресом через повномасштабне вторгнення рф в Україну. Проєкт у ігровій формі розглядає складні для дитячого віку питання стосовно норм поведінки, цінностей сучасного суспільства, цивілізованого вирішення конфліктів.

Київстар ТБ для вчителів: безкоштовний освітній контент - INFBusiness

Як Київстар ТБ підтримує освіту та українських учителів?

Спершу через пандемію, а потім через велику війну освіта в Україні змінила свій формат. Ми розуміємо, як важливо нашим маленьким українцями здобувати якісну освіту. Саме тому ми додали на платформу безкоштовний та якісний освітній контент.

Ми хочемо бачити перед собою усвідомлену, розумну молодь, саме тому одна з головних наших цінностей — надавати якісний освітній контент, який допоможе не тільки в навчанні, але й у житті.

Київстар ТБ для вчителів: безкоштовний освітній контент - INFBusiness

Зробіть дистанційне навчання захопливим: фільми, відео та анімація

Цьогоріч Global Teacher Prize Ukraine збирають історії вчителів, чий професійний досвід і робота з дітьми уособлюють українське вчительство воєнного часу. Це неймовірні педагоги, які боролися з окупантами за українську освіту і, попри всі обставини, відбудовують освіту на звільнених землях. І що надзвичайно важливо — психологічно підтримують учнів та їх родини. Ми не могли залишатися осторонь та стали медіапартнером премії, адже прагнемо розповісти історії цих педагогів якомога гучніше. Вони проявили стійкість та мужність у своїй роботі, їхні історії мають бути почутими.

Медіапартнером Global Teacher Prize Ukraine стала платформа кіно та телебаченняКиївстар ТБ. В межах партнерства користувачі Київстар ТБ зможуть подивитись онлайн-трансляцію Церемонії Global Teacher Prize Ukraine 2023.

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *