Завершено зйомки пригодницької стрічки для молоді «Я граю»

Завершено виробництво пригодницького кіно для молоді «Я граю» Фото 23.06.2026 13:35 Укрінформ Закінчено роботу над повнометражною стрічкою «Я граю» режисури Олександра Бєляка.

Як інформує Укрінформ, про це оголосило Державне агентство України з питань кіно.

В основі історії – підлітки, які потрапляють у пастку небезпечної гри, де кожне нове завдання заганяє їх дедалі глибше за межі страху, дружби та особистого вибору.

«Це розповідь про відповідальність, взаємну підтримку, тиск з боку однолітків, складність ухвалення рішень, момент, коли дитяча допитливість обертається серйозним випробуванням для всіх», – йдеться в повідомленні Держкіно.

Картина поєднує в собі напруженість, емоційність та соціально значущу тематику. Зокрема, фільм звертається до молодої аудиторії її ж мовою, обговорюючи проблеми булінгу, самотності, впливу небезпечних спільнот, необхідності бути почутим та цінності щирої дружби.

Як зазначили в агентстві, водночас стрічка створює платформу для ширшої суспільної дискусії стосовно підлітків, чиї голоси дорослі не завжди встигають почути вчасно.

Створення фільму здійснила кіностудія «Вайт Філмс» за сприяння Держкіно.

Як інформував Укрінформ, знімальний процес фільму «Я граю» стартував у квітні поточного року в Одесі.

Згідно зі сценарієм, життєрадісна Даша стає свідком того, як її молодший брат здійснює стрибок з даху висотної будівлі, записуючи це на мобільний телефон. Згодом вона з’ясовує, що хлопець був членом небезпечної групи під назвою «Я граю».

Разом зі своїми приятелями Даша розпочинає власне розслідування, ще не усвідомлюючи, яка небезпека чатує на неї на шляху до викриття таємної організації.

Фото: Держкіно

Кіно Держкіно фільм

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *