Додаткову сесію НМТ планують пройти близько 7 тисяч абітурієнтів

Майже 7 тисяч абітурієнтів збираються брати участь у додатковому етапі національного мультипредметного тестування.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Микола Трофименко.

Серед них є особи, які одразу зареєструвалися на дати додаткової сесії, зокрема ті, хто брав участь в офіційних міжнародних чи всеукраїнських заходах, програмах обміну або академічної мобільності тощо.

Інша категорія – це учасники НМТ, які не змогли скласти тестування під час основної сесії через вагомі особисті обставини або міркування безпеки (хвороба, тривалі повітряні тривоги, форс-мажорні обставини чи технічні труднощі під час тестування).

Заступник міністра підкреслив, що участь у додатковій сесії має таку ж вагу, як і участь в основній.

«Результат, отриманий на додатковій сесії, має таку саму силу для вступу. Абітурієнт не втрачає можливості претендувати на місця державного фінансування або подавати заяви на конкурсні пропозиції за контрактом», – наголосив Трофименко.

Крім того, він зазначив, що графік вступної кампанії розроблено з урахуванням додаткової сесії: електронні кабінети можна буде створювати не тільки 1 липня, а протягом усього періоду вступу.

«Подання заяв відбуватиметься з 19 липня до 1 серпня до 18:00. Результати учасників додаткової сесії будуть доступні в персональних кабінетах до 29 липня, тому кожен матиме достатньо часу для подання заяв у встановлені терміни», – запевнив посадовець.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *