Аграрії Рівненщини отримають міндобрива на весняну посівну

Аграрії Рівненщини отримають міндобрива на весняну посівну - INFBusiness

Аграрії Рівненщини отримають майже 400 тонн добрив на весняну посівну. Про це повідомляють в Рівненській обласній державній адміністрації.

Близько 400 тонн мінеральних добрив-карбаміду для агровиробників Рівненщини на весняну посівну 2024 надасть програма USAID АГРО. Дана програма продовжує підтримувати українських сільгоспвиробників під час війни у межах Ініціативи AGRI-Україна.

Застосування мінеральних добрив сприятиме збільшенню врожайності сільськогосподарських культур, покращенню якості продукції, підвищенню стійкості рослин у несприятливих кліматичних умовах, — йдеться у повідомленні.

Видача добрив вже розпочата. Для отримання карбаміду затвердженим отримувачам необхідно під’єднатися в телеграм за посиланням: https://t.me/the_agro_bot.

Підключення до телеграм боту за заявками буде відбуватися в міру наповнення складу в області, з поправкою на погодні умови.

Адміністратором видачі допомоги є Кооперативний зерновий проєкт / Ukraine Grain Cooperatives Project.

У поточному році господарники області отримали понад 3 сотні тонн мінеральних добрив на осінню посівну у межах Програми USAID АГРО спільно з СОК "Зерновий", – нагадують в Рівненській ОДА.

Читайте також: Які тендери проводять громади Рівненщини?

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *