Ботокс молодіє! Його вже колють підлітки (відео)

Ботокс молодіє! Його вже колють підлітки (відео) - INFBusiness

Для довідки: Ботокс – це препарат, використовуваний у косметології як один із найбільш ефективних засобів у боротьбі зі зморшками. Ботокс за допомогою найтоншої голки вводиться в мімічний м’яз, унаслідок чого м’яз стає нерухомим. Унаслідок цієї нерухомості шкіра починає «перебудовуватись» і, залежно від місця ін’єкції, усуваються горизонтальні зморшки на чолі, вертикальні зморшки між бровами, «гусячі лапки» біля зовнішнього куточка ока.

Ін’єкції ботокса робляться не менше двох разів на рік. І відмовитися від його застосування, одного разу спробувавши, дуже складно. Найбільш невинний наслідок відмови – різке погіршення зовнішнього вигляду.

Ін’єкціями ботокса захоплюються багато зірок, не відмовляючись при цьому й від участі в його рекламі. Бажання бути схожими на улюблених зірок і небажання доводити свою «конкурентоспроможність» вчинками, а не зовнішністю, призвело до того, що до ін’єкцій ботокса дедалі частіше почали вдаватися люди у віці до 20 років.

Навіщо підлітку ботокс?

– Я не бачив жодного підлітка, мімічні зморшки якого потрібують ін’єкцій ботокса, – говорить лікар Отарі Гогіберідзе.

Але в Америці кожен десятий пацієнт косметологічної клініки, що записаний на ботокса, молодший 20 років. Деяких дівчат приводять у клініку мами (!), дехто приходить сам.

Совісні лікарі відмовляються робити підліткам ін’єкції ботокса. Але це мало кого зупиняє: ботокс можна купити через інтернет, а згода зробити ін’єкцію просто купується у лікарів, професійна совість яких мовчить…

Чим ризикує підліток, який наважився на ін’єкції ботокса?

У всіх салонах, що використовують ботокс, висять пам’ятки про те, що ботокс може спричинити набряки, двоїння в очах, почервоніння, опущення брів або повік, головний біль, алергію, оніміння та подразнення, загострену хворобливість.

Усе це – в буквальному значенні – очевидні проблеми.

– Але не найстрашніші, – попереджають учені, які провели спеціальне дослідження (див. відеоролик).

Проти ботокса дедалі частіше виступають зірки, які в недавньому минулому активно пропагували боротьбу з часом із допомогою ботокса.

– Ці «ін’єкції молодості» – марна трата часу, – заявляє Мадонна. Але почують чи її підлітки?

А як ти ставишся до ін’єкцій ботокса? Допускаєш, що колись скористаєшся цим способом? У 20, 30, 40 років?

Подростки колют ботокс и еще смотреть самый новый прикол на video.tochka.net

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *