До Рівного завітав легендарний командир морпіхів “Волина” (ВІДЕО)

До Рівного завітав легендарний командир морпіхів "Волина" (ВІДЕО) - INFBusiness

До Рівного завітав легендарний командир 36-ої бригади Морпіхів Сергій Волинський, більше відомий на позивний “Волина”. Після захисту “Азовсталі” та повернення з російського полону, він продовжує захищати Україну. Нині їздить по громадах, та вивчає їхній потенціал для захисту держави. Сьогодні морпіх зустрівся з керівництвом Рівного, аби обговорити можливу співпрацю. Яку саме дивіться далі у сюжеті.

Він героїчно боронив Маріуполь, зокрема і "Азовсталь" разом з іншими військовими 86 днів. Потому потрапив до російського полону. Після сенсаціцйного обміну у вересні 22-го, він разом з іншими командирами мав перербувати у Туреччині до закінчення війни. Втім, у липні 2023 легендарні захисники повернулися до України, аби продовжувати боротьбу з окупантами. командир миколаївських Морпіхів Сергій Волинський прибув до Рівного та зустрівся з секретарем Рівнеради Віктором Шакирзяном. Останній запевняє, міська влада Рівного співпрацюватиме з легендарним командиром.

Також Віктор Шакирзян передав бригаді "Волини" 4 дрони Мавік 3т. Нині саме вони є чи ненайефективнішими на фронті. Секретар Рівнеради розповідає у чому переваги таких дронів.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *