Додому на щиті повертається наш Герой Олександр Пінчук

Додому на щиті повертається наш Герой Олександр Пінчук - INFBusiness

Олександр Пінчук народився 28 вересня 1980 року у селі Мельниця на Сарненщині. Все життя займався ремонтними роботами, працював у різних містах України та закордоном.

Разом ми сім років, спільних дітей не маємо. У Саши в попередніх стосунках були діти – донька та син. Іще один хлопчик, на жаль, помер від раку, – каже дружина Героя Наталія.

Він служив строкову службу в армії, півтора року був у зоні проведення антитерористичної операції на самому її початку, у 2014. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення та його викликали, Саша вагався. Він знав, що треба йти захищати Україну. Казав, що інакше просто не зможе.

Олександр розпочав службу у квітні 2022 року, проте служив у новому для себе колективі, адже бригаду, з якою разом пройшов АТО, розформували. Та й події навколо кардинально відрізнялися від 2014 року. Досвідчений воїн відверто говорив дружині, що то була не війна, а це – справжня.

Він служив під Бахмутом. Були під страшенними обстрілами, навіть поговорити не можна було спокійно, постійні вибухи було чути. Хлопці наче відчували, що не повернуться. Але Саша завжди говорив, щоб не переживала, що він шустрий і обов’язково виживе, – розповідає дружина.

Аби опанувати нове озброєння, Олександр навчався у Британії.

Саша був у машині – командир гармати. Він переконував, що це значно безпечніше, адже це броня, захист. Казав, що страшне тільки пряме попадання. І, на жаль, саме так і сталося… Він був таким енергійним, активним, ми б ніколи не могли подумати, що Саша загине, – продовжує Наталія.

42-річний сержант Олександр Пінчук загинув 31 серпня 2023 року на Запоріжжі. Рідні чекали підтвердження експертизи ДНК понад три місяці, аби достойно поховати захисника.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 8 грудня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі "Нове"…

Читайте також: Поліцейські Рівненщини приїхали з гостинцями до діток загиблих колег

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *